Predstavte si, že sa vám a vášmu priateľovi stala autonehoda. V okolí niekoľkých kilometrov nie je nikto, kto by vám mohol pomôcť. Našťastie sa vám podarí nájsť mobil a napriek slabému signálu sa dovoláte na číslo záchrannej služby. O malú chvíľu prichádza stará dodávka s číslom 37 a nápisom ambulancia. Vystúpia z nej dvaja zdravotníci a vy dúfate, že vášmu priateľovi dokážu pomôcť. Avšak vo chvíli, keď bratia Darryl (Bill Moseley) a Jon (Kane Hodder) vytiahnu svoje "zdravotné pomôcky" a rozsekajú vášho priateľa na kúsky, je jasné, že títo zdravotníci vám nepomôžu vyzdravieť, ale zomrieť. V rovnakom čase sa Amy (Caitlin Harris) rozhodne, že už nechce byť utiahnutým dievčaťom bez priateľov, a tak sa skamaráti s Jordanom (Jake Robinson) a po čase medzi nimi vznikne vzťah. To ale nebolo jej najlepšie rozhodnutie, pretože Jordan so svojou partiou v minulosti veľmi ublížili bratom zo starej 37, ktorí ich stále sledujú a chystajú pomstu. Amy sa tak nechcene stane ďalším terčom pre bratov z tridsaťsedmičky, ktorí sa nezastavia pred ničím, a najväčšiu radosť im robí pohľad na ľudské utrpenie. (Marceloo)

Silwer odpad!

Jako sice sem to pouštěl už v pozdní večerní hodině..ale pořád jsem vnímal...a to byla ta chyba...děj je totálně nelogický..vsuvka s umělýma kozama je tam proč???Dva dememntní bratři kteří jdou ¨ve stopách svého úchylného otce..víc by mě zajímal film o samotném otci..ten působil jako solidní úchyl...a to finále?no odpad.. ()

Corpsegrinder

Víc jak půlka filmu je neskutečně otravný divadýlko plný neherců a celý to vypadá jak hodně blbej seriál pro čtrnáctky. Naprosto jsem nechápal jak se do tohohle mohli Chop Top s Jasonem uvrtat. Scény s nima jsou jak z uplně jinýho filmu a je prostě vidět že jsou od fochu. Za to taky 1 hvězda. Mimochodem větší zmrdy a tupce jako je mládež tady ve filmu jen tak nenajdete. ()

cskomando

Tak rád by jsem dal 4 hvězdy.. stačilo jediné, po/při těch brutálnějších vraždách ukázat přímý přenos, to určitě není tak těžké.. bohužel vždy vtom nejlepším přijde jak už zde bylo uvedeno off screen, takže to nejbrutálnější maso si nevychutnáme ! ()

Hapretor

Trapné. Ani jedna postava se tady nechovala "normálně" / chytře. Film plný debilů nemůže bavit, i když je to třeba naschvál. ()

M.Myers

Potenciál, který představovala dvojice Hodder a Moseley zadupala do země ta parta šašků, co to točila. Tady místo toho, abychom se věnovali bratrům ze smrtící sanitky, spíš sledujem snad tu nejvíc odpornou sebranku teenagerů široko daleko. Od prvních chvil jsem chtěl, aby je ty dva saniťáci zmasakrovali. Na nějaké ty mordy dojde, ale natočené je to tragicky. Film má celkem slušný soundtrack a již zmíněnou dvojici zabijáků, kteří však nedostali příliš prostoru. Slabé 2 hvězdy. ()

Junys

Jedna sanitka a dva bratři, zajímavá kombinace. Mě se to líbilo, dá se říct že rychlý náběh. Atmosféra byla dobrá. Čekal jsem od toho méně ale jsem nadmíru spokojen. 85% ()

RobLord odpad!

Člověk začíná chápat, proč tolik lidí opovrhuje filmovými horory a americkým filmem vůbec. Nemohu se rozhodnout, co bylo šerednější - zdali retardace pseudocool tvůrců nebo obludná tvář Saschy Knopf. ()

petrik11

Takmer nedopozerateľný šit. Dej skákal sem i tam, chaos ako na ázijskej burze. Jediné čo pochválim je gore a výkony hercov. ()

moviefan4

Naoazj veľké prekvapenie v podaní psycho bratského duha ,,doktorov". Naozaj solidne dobre natočné, kamera tu bola naozaj skvelá a na každý záber sa dobre pozeralo, dej mal tiež čo do seba. Naozaj bolo dobre spravené prelínanie minulosti a prítomnoti a do toho dobre zvolená hudba a skvelá kamera, no nazoaj sa moje oči nemohli nabažiť. Vyzuálne spracovanie gore scén bolo tiež na dosť dobrej úrovni(na B-čko). Jediné čo ma naozaj štve je slabé hodnotenie na takýto dobrý kúsok v slasher žánri. No ja by som dal radšej nádej tomuto v kine ako Skrytému zlu(horor ktorý si podla mňa kinopremieru nezaslúžil). Odporúčam s hrdosťou. ()

Ondrew

Nie, toto velmi nevyslo. Resp., netusim presne, pre koho ma byt typek, ktory sa hra na zdravotnika, no pritom to ma v hlave viac nez riadne dojebkane, urceny. Ked sa to tak zoberie, zda sa, akoby sa to cele hralo na akysi dalsi z premnohych sub-zanrov vsemoznych exploitation filmov. Problem je, ze vo finale do nezapada vlastne nikam. Skor ide iba o dalsi z mnohyyyyych premnohyyyyych tzv. "hororovych" (ehm?) "vystrelov do tmy", kde si clovek uz v podstate ani na druhy den po pozreti celkom jasne nevybavuje, co vsetko sa vo filme dialo. A preco? Nuz... asi preto, ze ono to vlastne ani za nejake vyraznejsie zapamatenie si jednotlivych scen nestoji. Ja osobne si v makovici taktiez radsej uvolniim miesto pre hodnotnejsie snimky, nez je tato podivnost. 30%. ()

Ayax odpad!

Trápne prešľapovanie z minúty na minútu... 3x zadriemal, vrátil, zadriemal, čakať cca hodinu, kým sa rozbehne niečo, čo sa nerozbehne... Zadriemal... Vstal... až som to vzdal... Takýchto balastov je za poslednú dobu už skutočne dosť. Absolútne nič... 0 Škoda, že -* sa nedá... Človek už nemá čo pozerať. ()