Reklama

Reklama

Sarangbi

(seriál)

Epizody(20)

Obsahy(1)

V sedmdesátých letech minulého století se na univerzitě potkali dva mladí lidé, ale nebylo jim přáno. Sdílení jejich lásky jim bylo odepřeno. V současné době se stane něco neuvěřitelného – jejich děti se potkávají a vypadá to, že i u nich nebude o něžné city nouze. Jenomže nestane se jim to samé, co jejich rodičům? Nebude jim jejich láska odepřena? (Zíza)

(více)

Recenze (16)

Mikah 

všechny recenze uživatele

Když jsem viděla, že se zde objevil nový seriál s Jang Geun-seokem, bylo mi jasné, na co se podívám, až zase jednou budu mít čas. Nelituji toho, že jsem zvolila právě Sa-rang-bi, ale přesto ho řadím mezi ty slabší korejské seriály, které jsem zatím zhlédla. První čtyři epizody, odehrávající se v minulosti, mě nudily – sice obsahovaly několik originálních nápadů, ale především jsem se pozastavovala nad jednáním postav. Při skoku do přítomnosti se to naštěstí zlepšilo a od té doby už mě to jakž takž bavilo, i když několik scén by se klidně dalo vypustit a celý seriál zkrátit o nudné chvíle. Nad jednáním postav jsem však žasla stále, protože se snad každá několikrát zachovala nepochopitelně a zejména ženy se zde mnohdy chovaly vážně pitomě. Také mi vadila nemožně zvolená hudba, tedy nudné slaďáky, obsahující nejméně desetkrát slovo sarang. Přesto však alespoň nějakou dobu budu na seriál vzpomínat ráda, zejména na sladkého Geun-seoka a Si-hua, hezké zahrady a květiny a Diamond Snow. ()

lioncel 

všechny recenze uživatele

Dvě časové linie, obě s výborným obsazením ve všech rolích .. Dva krásné portréty na zdi, na které už asi nikdy nezapomenu .. Moje sedmé korejské dorama /seriál/ - až teprve tady si poprvé uvědomuji tu sílu a důležitost opakující ho se nosného songu / melodie ( tedy jedné z typických charakteristik opravdu kvalitního JK Dorama ) .. Nádhera ... Yoon-Hee + Ha-Na / Yoona ()

Reklama

Ivuse 

všechny recenze uživatele

Od začátku jsem se těšila na skok do přítomnosti, protože upřímně první díly na mě byly přeslazené (nejsem zrovna romantikou posedlá osoba :-D ). Skok mě vůbec nezklamal, očekávaná změna hlavního hrdiny na arogantního, namyšleného a sebestředného frajera (který místo, aby dívce nabídl oblečení, tak jí vysleče, aby nebyla zima jemu :-) ) se opravdu konala. Jang-geun suk krásně ztvárnil mladého otce i syna, velmi pěkně se na něj kouká ;-). Ale vůbec by neuškodilo, kdyby byl seriál kratší. Zbytečné natahování - stejně každý věděl hned na začátku, jak to s mladými dopadne. Za mě 3* ()

andiek05 

všechny recenze uživatele

Drama opravdu s hvězdným obsazením, ale začátek mě nebavil. Samozřejmě vím, že bez takovéhoto vývoje by to mohlo rovnou skončit, ale nějak jsem s nimi nedokázala sympatizovat. Hrozně jsem si přála, aby se to už přesunulo do přítomnosti. Děj v přítomnosti se mi moc líbil a bavil mě, ale ke konci už to bylo moc dlouhé, a pak mi to přišlo i jako taková houpačka, chvilku tak, pak zase tak, pak zase tak. Ale musím ještě poznamenat, že celkově vývoj děje se mi zdál opravdu originální, nebo to spíše bylo rozhodnutí některých lidí, ale nebudu konkrétní, abych nic neprozradila a nezkazila překvapení :-) ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

I když se snažím brát tohle dorama jako celek, pořád mám tendenci dělit ho na dvě části. První čtyři díly ze 70. let se mi strašně moc líbily. Celá ta doba je taková kouzelná, svěží a smyslná. Hlavním hrdinům šlo na očích vidět, že tahle láska je ta pravá. Do toho mé oblíbené "tři vteřiny", několik nádherných gest a citátů. Na přechod do současné doby jsem si chvíli musela zvykat, ale po nějaké době jsem tomu také podlehla. Jelikož měl příběh dospělých moc dobrý základ, jejich setkání mě dojalo více než prvotní oťukávání mladých. Je fakt, že Yoona nepatří mezi TOP herečky, ale Geun-suk to se svým talentem utáhl za oba. Celým seriálem hraje nádherná hudba, kterou si budu do uší pouštět ještě dlouho. Není to dokonalé, ale slabších 5* si to ode mě prostě zaslouží. ()

Galerie (26)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení probíhalo od 24. září 2011 v Keimyung University v Daegu. (Pethushka)

Reklama

Reklama