V očekávání

(neoficiální název)

Komedie / Drama

USA, 2013, 87 min

• hous.enka

Jak si totálně narušit poklidný život? Nastěhujte si do baráku těhotnou kámošku a přítelova nevlastního bratra, co právě prodělal detox, a máte o zábavu postaráno. Komedie? Ani náhodou. Drama? Spíš ne. Já vlastně ani nedokážu popsat, co je tenhle film zač. Film o vztahu dvou hodně dobrých kamarádek, které se rozhodnou sdílet své životy ještě hlouběji, než obvykle kamrádky životy sdílejí? Pak ale postrádám skok auťákem přes Grand Canyon... Nic víc v Gusovi zkrátka nevidím.(3.10.2014)

Prekvapive mila vaznejsi komedie, ktera se vyhyba klasickemu cukrkandlovemu konci z podobnych pribehu, kde jsou vsichni spolu a stastni... Tady je to opravdu spis inspirovano skutecnym zivotem. Nechapu to nizke hodnocnei tady, kdyz kazda trapne fekalni kravovina pro lidi s IQ 50 dostava vic... btw... na to ze obe damy hrajici ve filmu jsou v podstate ctyricitky, tak jde o velmi sexy ctyricitky ;)(22.4.2015)

Předvídatelná klasika.(16.4.2015)

• kaylin

Ona je těhotná, on je feťák, který je podle všeho teď čistý, oni chtějí její dítě, nemají peníze a navíc on a on jsou bratři. No, prostě čtyři lidi, co prožívají trochu krušné období a snaží se u toho být sem tam vtipní. Mnoho mi tenhle snímek opravdu nedal a myslím, že když později uslyším jeho jméno, ani nebudu vědět, co si s ním spojit.(31.1.2014)

• kocik1

Film, na který se podíváte a je to stejné, jako byste seděli na židli před čtyřproudovou dálnicí a pozorovali auta. Za chvíli přepnete na autopilota, nevíte, jestli kolem projelo auto zelené či červené, na obrazovce přeběhla ženská nebo chlap, vymyslíte řešení náročného úkolu do práce či alespoň strategii, jak ulovit toho pravého nebo pravou a... najednou jsou tu závěrečné titulky a vy vlastně nevíte, na co jste se to koukali a proč.(10.7.2014)