poster

Exists

 • Velká Británie

  Exists

Horor

USA, 2014, 86 min

Scénář:

Jamie Nash

Kamera:

John W. Rutland

Hudba:

Nima Fakhrara
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • grizly007
  ****

  Vůbec to nebylo špatný ba naopak např. naháněná na kole byla luxusní :) už jsem viděl hodně FF a tento žánr už asi vyčerpal xkrát všechno možný nicméně tohle neni kravina a dalo se na to dívat. 4* dávám spíš abych tomu trochu pomohl jinak spíše silnější 3*. Na večer nebo na noc příjemnej malej horůrek o rodince Chlupatýrů :D(26.10.2014)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  Po letošní turbo sračce Willow Creek je tento goriloidní BigFoot příjemným závanem na dané téma. Jasně, je to jen další z kvanta FF, ale pro příznivce tohoto subžánru by tohle měla být zábavná záležitost. Oproti předchozí konkurenci je vidět, že si někdo dal práci s natočením průměrného filmu na téma BigFoot, a jelikož jsem žádný lepší v tomto smyslu neviděl, přihazuju jednu hvězdičku navrch. Jako BigFootí zábava nadprůměr, jako FF či natural survival nic nového pod sluncem.(25.10.2014)

 • schizmo
  ***

  Autor legendární found footage prvotiny The Blair Witch Project se navrací k handy cam řemeslu i do lesů, tentokráte však nebudeme mít co dělat s mysteriózním neznámem, ale s blízkým setkáním s Yettim alias Sesquatchem. Běhání po lese má celkem atmosféru i grády a to i přesto, že parta mladých lidí je postavena před poměrně konkretního intrudera. Najdeme zde zepár společných znaků, které odkazují na zmíněnou prvotinu, ale rozhodně nečekejte ten animální k posrání strach, který uměl navodit pouze TBWP. Zde působí trochu jiný strach - velké monstrum, které vás nahání po lese a vy máte jen mizivou šanci, že vám nenatrhne prdel, protože je silnější, rychlejší, v domácím prostředí s kupou výhod navrch. Jste tedy postaveni před otázku jak co nejdéle zůstat naživu, případně jak pomoct kámošům. O lekačky není nouze, bohužel ale ani o nelogické chování či kolísající tah na bránu. Jako solidní přidanou hodnotu beru závěrečné wtf rozuzlení, které vás při nejmenším šokuje!(8.11.2014)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Sanchézův zřejmě nejzajímavější a nejzábavnější počin. Všechny jeho ostatní filmy hážu do pytle s nadpisem NUDA. Na to, že se jedná o Found Footage se film celkem rychle rozjede a ukazuje nám Yettiho velmi rychle, sice jsem si tuhle sviňi představoval celkem jinak než jako Homo Sapiens, ale to je menší detail. Vcelku jsem se bavil, atmosféra jde z filmu cítit, škoda že to na konci nevyvrcholilo v krvavé orgie, to bych šel určitě i výše. 60%(25.10.2014)

 • Campbell
  ****

  Další z řady FF kterých letos vyšlo na několik snad i stovek. Tenhle je výjmečný tím že má režiséra Sáncheze který je podle mě talentovanější než Myrick. A dokazuje že FF mu stále jde tohle je totiž jedno z těch kvalitnějších. Narozdíl od ostatních FF jde tohle rovnou do akce. Žádné veliké čekání. Atmosféra byla solidní a scéna kde hrdinové spí v autě byla luxusní. Nicméně film má i tak chyby jako třeba neuvěřitelně klišé postavy. Nicméně mě film překvapil koncem který potěšil že právě klišovitý vůbec nebyl. Pro mě nadprůměr.(4.12.2014)

 • - Natáčalo sa v štáte Washington. (Marceloo)

 • - Brian Steele, ktorý stvárnil v tomto filme Bigfoota, takisto stvárnil Bigfoota aj v rodinnom seriáli Harry a Hendersonovci (1991). Rovnaké postavy s diametrálne rozdielnymi vlastnosťami. (KN1Fe)