Hidden je postapokalyptický film o manželech s malou roztomilou dcerkou. Po náhlém vypuknutí nákazy se rodině na útěku podaří nalézt nepoužívaný protiatomový kryt. Tento úkryt jim poskytuje veškeré nutné vybavení pro přežití, ale jak dlouho jsou schopni vydržet a co na ně vlastně číhá venku? (TheDon)

HIPHOPer

Zajimavý příběh,kdy se vše zamotává a člověka to nenechává klidným.Bavil jsem se u toho,atmosfera by se dala krájet ()

vrch07256732

Namôžem si pomôcť, súčasný film, dokonca made in USA ktorý po dlhom čase zanechal veľký dojem - nie tak po tej hororovej ale skôr po dramatickej stránke. Tým nechcem povedať že tu nefungovalo napätie, atmosféra a totálne skľučujúce prostredie. Pre mňa mal film hlbšie posolstvo: Ako sa môže zo dňa na deň zmeniť život akejkoľvek rodiny v dôsledku nejakej katastrofy - nemusí to byť zrovna nákaza, vlastne je to jedno či je to vojna, zombíci marťania, zemetrasenie - tu bol až dojemne vykreslený život rodiny v postapokalyptickej dobe. Možno som hodne patetický, sám mám deti a pri predstave skončiť takto ma vždy zamrazí. Rozhodne dobrý film nad rámec svojho žánru. ()

de-souza

Pro mne příjemné překvapení. Velmi dobrá atmosféra a parádní, překvapující rozuzlení, velmi originální. Dětská herečka ač mi zprvu přišla jako rušivý element podala dokonalý výkon...a byla docela vtipná :) ()

Hansolo35

Za málo peněz hodně muziky. Kam se hrabou vysokorozpočtové snímky. Hutná atmosféra, překvapující zvraty a přesvědčivý příběh. Pár chybek by se našlo, ale je jich mnohem méně, než v jiných snímcích. A dokonce tu ani není nezbytným intelektuálem/zachráncem černoch. Což je docela osvěžující po té záplavě genderově a rasově vyvážených velkofilmů. ()

AdminkaDF

Musím říct, že to jeden z nejlepších filmů, které jsem měla možnost vidět. Miluji postapo filmy a nikdy mi nevadí že jsou stereotypní jako mi to třeba vadí u hororů. Jedno a to samý, pořád dokola. Tenhle film má výbornou atmosféru, pěkně vykreslené prostředí a herci odvedli dobrou práci. Do poslední chvíle nevíte, co je na vás připraveno. Je to jeden z nejnepředpokládanějších filmů a to mě na tom bavilo. Když jde film do finále, tak graduje i vaše nadšení ze zážitku. Napětí, akce, odhalení hlavní zápletky. Trošku mě zklamal happy end, ale na druhou stranu se mi tak nějak ulevilo :D Je zajímavé točit tuto tématiku z pohledu těch druhých. Lehce mi to připomnělo film "Ti druzí" s Nikol Kidmen. ()

Tonom27

Když jsem hodnotil před čtyřmi roky tento film a měl 38% nedokázal jsem uvěřit svým očím.Naštěstí už se blíží do červena k 70%. Nízkorozpočtový postakopt'ák na malém prostoru nám nabídne dechberoucí atmosféru a soucit s hlavními postavy. Bratři Dufferové klobouček dolů! 80% ()

Moor8

Tak tohle bylo velmi milé překvapení. Možná je to tím, že jsem na film narazil až v současné době, kdy úroveň kinematografie citelně upadla a tak tenhle film působí jako svěží vítr. Prvních cca 40 % filmu má sice pomalejší tempo, ale je to plně vynahrazeno hutnou atmosférou a záhadou tajemných "Dýchačů" před kterými se rodina schovává. A diváka zajímá, co se to vlastně stalo a proč jsou možná jediní přeživší na světě. Velmi rychle to ovšem začne nabírat gradaci a pak už je to zajímavá a napínavá jízda s překvapivým rozuzlením. Málo kdy se stává, že by mě film něčím překvapil. Za to oprávněně klobouk dolů. Skvělá atmosféra, skvělé herecké výkony, originální myšlenka a i v celku logický a konzistentní děj (pár prkotin se najde). Za mě 90 %. ()