Tak fajn

• Slovensko Tak fajn

Tak Fajn je komedie o nepodařené dovolené ve třech v Chorvatsku. Milan se rozhodne požádat svojí přítelkyni Beatu o ruku právě během romantické dovolené u moře. Na tu s nimi nakonec jako křen jede i věčný party živel Miki, který se rozhodne jim romantický výlet a zásnuby zorganizovat. Věci se mu ale pravidelně vymykají z rukou a nic nedopadne tak, jak mělo. Povede se nakonec alespoň žádost o ruku, nebo bude dovolená u moře úplná katastrofa? Atmosféru letní komedie umocňují scenérie Jadranských pláží, záběry plné slunce a hudební hity. (oficiální text distributora)

Merenre

Ale nebylo to špatné. Sice to nemělo žádný děj a bylo to amatérské jak hajzl, ale pěkné ženské, letní pohodička u moře, trošku mě tam sraly ty ohavné cajdáky co se vždycky na plné koule pustily a nebylo nic jiného slyšet a palonder je tu a tam trošku na přes držku, ale labudovci (mladý moc hereckého talentu teda nezdědil, ale je to takový sympatický šotek) a žilecká to zachranují, aj sranda to místy byla. No objektivně je to tak na jednu nebo dvě hvězdy, ale na protest dám čtyři - nechápu totiž, co některé místní jedince na tomhle naprosto nevinném díle tak strašně uráží (ačkoli mě napadá, že pokud na tom někdo byl v kině a dal za to peníze, tak je to docela pochopitelné). ()

lihurko odpad!

Neskutočný kandel. Od tohoto je horšie už asi len znásilnenie... Humus nad humus... Tomáš Palonder mal radšej zostať tam odkial vyšiel :D :D :D To už môže byť herec každý... ()

Pepi74

A mě se to líbilo. Já od toho nic nečekal a tak jsem mohl být jen překvapen. Jsem rád, že se dá natočit film bez fekálního humoru. Jen mi není jasné co ta Bára na tom Labudovi vidí. A mobil bych mu rozflákal už po hodině pobytu. Jedna hvězda za Báru, jedna za Diesel a dvě že jsem mohl na hoďku a půl úplně vypnout a nepřemýšlet co tím autor myslel... Takže Troška ani náhodou a ve srovnání s komediemi z čr v poslední době - jednoznačně beru!! ()

blekekeke odpad!

Větší kokotinu jsem zatím neviděl. Komedie? Tomu by se nesmála ani wopice. Muzikál? Ona tam byla nějaká hudba? Romantika? Nejromantičtější byla muréna ... ()

alfonzik

Verím, že v delíriu absolútnej zamilovanosti môže niekto považovať „tak fajn“ za film. Ale z poctivej filmárčiny tam nie je nič. Celé to skôr pripomína sériu lacných videoklipov. Jedna hviezdička je za Labudov strach o bavorák a za to, že ma v podstate film ani moc nenaštval. ()

Tominko12

Tak fajn. Do odpadu by som to nedával, nie je to filmová katastrofa, avšak je to bez väčšej pointy a príbehu. Výber hercov nie je dobrý, no oceňujem aspoň snahu a dobré piesne, ktoré filmu výrazne pomohli... ()

Timy68 odpad!

Účastníci zájezdu trochu hloupěji jako muzikál ? Nuda. Bez děje a proboha: muzikál ?! To opravdu radši nechte americkým kolegům. ()

worknroll odpad!

největší fail vidim v totální absenci jakýkoli zápletky, což je u filmu docela zásadní ingredience. tenhle film bohužel nemá vůbec žádnej děj, nikam nesměřuje, je to jenom sled zbytečnejch, navíc zoufale nevtipnejch a předvídatelnejch scének, u kterejch cítíte stud a pocit trapnosti. čekáte, kdy už se tam něco stane, ono pořád nic, načež se po půl hodině začnete děsně nudit. rádoby cool scény na vodních skútrech nebo v cool káře, podkreslený votravnym kýčovitym diskem, jsou snad ještě směšnější než scény s rádobyvtipnýma hláškama. nutno říct, že trapnýmu vyznění hlášek výrazně dopomáhá českej dabing (proboha proč?). SPOILER: film završuje kýčovitej a děsně nepravděpodobnej happy-end. norisová (kterou přítel po hádce nechá s kufrem na chodníku a odjede si na dovolenou s kámošema) na něj čeká celá šťastná a dojatá před domem s koupenou další dovolenou, wtf?? fenomenálně krutopřísný rapový video během závěrečnejch titulků ani nemá cenu komentovat. ()

snikrs

Chce to druhé skouknutí, když jsem to viděl loni poprvé dal jsem pouze jednu hvězdičku. Teď když jsme se na to dívali podruhé tak jsem se hodně bavil a proto to také změnil na tři hvězdičky a 60% . Oba Labudové dobří a B.Žilecká také . Mimochodem do filmu nakombinována hodně dobrá kolekce hudby. ()

leto.sk odpad!

Príde mi zbytočné sa tu rozpisovať. Snád len. Najhoršie obsadenie v dejinách slovenského filmu. A neviem či boli horšie diaógy, alebo hudba medzi nimi. Chcel som dať aspon hviezdičku z úcty k Labudovi staršiemu. Nedám. Bola by to neúcta voči všetkým podpriemerným filmom,,, ()

lvi_psouk odpad!

Poslední plavky ve slovenském provedení! A nutno dodat, že se východňáry hodně snažili, aby posrali, co se dá... Kdyby pustili jen obraz beze zvuku, možná by udělali líp. Du blejt ()

Renciasko

A práve pri tomto filme si človek uvedomí zásadný rozdiel medzi slovákmi a čechmi. :-) Nečudujem sa danému hodnoteniu, keďže prevažnú väčšinu tvoria české hodnotenia. ()

JITY

úplný prepadák. dej sa mi zamotával a nevedela som sa dočkať konca. fakt toto natočiť to môže len niekto... ()

jurajP odpad!

hmm, prvý krát čo som šiel do kina bez toho, aby som si pozrel recenzie na film, vypomstilo sa... Padla kosa na kameň... akože toto je vtip??? pozdravujem režiséra a scénaristu... toto je fakt vrch... keby sedeli v sále tak po prvých 10 minútach zatlieskam a odchádzam... možno jednu * by si zaslúžil, ale jedine, keby Egova pesnička Žijeme len raz sa opakovala až do konca... jediná pozitívna vec na filme... btw nie ježky budem hľadať, ale ježkov... Majo Labuda má krásny hlas na dabing, ale v tomto to bola sila... fakt ma bavilo celý film pozerať na odhaľujúceho sa tuleňa. Ak ma v kadernícte ostrihajú "zle", mám nárok na vrátenie peňazí, kto mi ich vráti za tento brak??? ()

ForrestG

Slyšel jsem,že režisér ani nevystudoval film! Takže to tak vypadá,ale nedokážu tomuhle dát odpad když ted aktualně máme horší film my tady v ČR (Poslední výkřik,kdyby náhodou někdo nevěděl).Tohle má alespon náznak filmu a Elány...15% ()

k.rakonos

Mně to jako odpad nepřišlo, pobavil jsem se celkem. Zázrak to nebyl, to netvrdím, ale tak brutální nízké odpadové hodnocení nechápu, jste se zbláznili. Pár humorných scén, slunce, moře, Chorvatsko a jedna z nejhezčích brunetek, kterou jsem kdy viděl ve filmu. Nenadchne, ale neurazí. A slušný hudební soundtrack. ()