poster

9huimal 2aut (TV seriál)

 • Jižní Korea

  9회말 2아웃

 • USA

  9 End 2 Outs

 • USA

  2 Outs in the 9th Inning

 • USA

  Two Outs in the Ninth Inning

Romantický / Komedie / Sportovní

Jižní Korea, 2007, 16x60 min

Režie:

Cheol-soo Han

Scénář:

Ji-na Yeo
 • Pethushka
  *****

  Co napsat? První tři epizody jsou luxusní. Tolik jsem se už dlouho nenasmála. Dokonce jsem si každou z nich pustila hned dvakrát. A pak se nám to začíná komplikovat, občas někdo přijde, občas někdo odejde. Někdo se po čase vrátí, někdo odejde navždy. Tohle dorama je zkrátka jako život. Někdy nejsme s jeho vývojem spokojeni, ale pak jsou chvíle, kdy se nám zdá všechno přesně takové, jaké má být. A to krásné nás často nutí zapomínat na to špatné. A takový je i můj pohled na tenhle seriál. Láska není jednostranná, lásek je víc, některé trvají pár chvil, jiné třeba desítky let. Láska bolí, přináší potěšení a umí nám zamotat hlavu. Občas si jí nejsme jisti, občas zase víc než bychom měli. A dál? Hlavní hrdiny jsem si zamilovala pro jejich otevřenost a přirozenost. Seriál se vyhýbá řadě obvyklých klišé. Každým dílem hraje optimistická, krásná hudba. Herecké obsazení hlavní dvojice je dokonalé, vedlejších převážně také. I když se objevily i případy, kterých bych byla ráda ušetřena.(9.12.2012)

 • vett
  ***

  Myslím, že je to nejrealističtější dorama o mezilidských vztazích, jakou jsem dosud viděla. Což může být pro někoho dobře a pro někoho špatně. Rozhodně nedoporučuji věkové kategorii do 25 let - neoceníte to, a rozhodně nedoporučuji přehnaně romantickým náturám, které chtějí typickou korejskou podívanou o osudové lásce, protože tady si na své opravdu nepřijdete. A já? No, chtěla jsem typickou korejskou podívanou o osudové lásce a dostala jsem jednu takovou obyčejnou přátelskou lásku jako ze života. Nelituji.(28.12.2012)

 • Zelilu007
  ***

  Když to beru kolem a kolem je tento seriál pouhým průměrem, ale s absolutně roztomilým hereckým obsazením. Jestli budu vypadat jak ona ve triciti, tak budu slavit od rána do večera. Jinak jedna chytlavé písnička, ale zase bych jinak shipovala.(18.9.2015)