Crawlspace

Thriller / Sci-Fi

Austrálie, 2012, 86 min

Dave Redman
  • musolini

Začátek vypadal nadějně,ale postupně to upadalo až se z toho stala slátanina.Někdo se pokoušel thriller a nevím,jestli vůbec chtěl.Možná měl nápad,ale nevyšlo mu to.Bylo tam až moc psychologických nesmyslů na to,aby to zaujalo.Velmi zjednodušeně,vojáci vlezou na tajnou základnu a pozabíjej sami sebe.Mezi tím kupa fantasmagorií.(13.10.2013)

• kaylin

Austrálie má horory, které jsou velmi dobré, ale snímek „Crawlspace“ se k nim nakonec bohužel nezařadil. Námět je hezky béčkový, ale to by nevadilo, bohužel to však není posunuto do nějaké zajímavé roviny, s níž vy se film stal něčím víc než jen akčním béčkem s hororovými a sci-fi prvky, které sice celkem jdou dohromady, ale není to nic, co by vyloženě strhlo.(9.10.2018)

Hodně velké překvapení. Čekal jsem tupé béčko s nádechem sci-fi, kde se bude jen zabíjet a nakonec jsem dostal.. no dobře, béčko kde se jen zabíjí, ale rozhodně to není tak tupé jak jsem myslel. Trochu zajímavý příběh lze v neustálém střílení a zabíjení podat těžko, autorům se to ale docela povedlo, jelikož je vcelku poutavě napsaný a dokáže i překvapit. V hlavě mi hned bleskla vzpomínka na The Signal, ač je to žánrově malinko jinde. Bohužel film to neni dokonalý a trpí klasickými problémy jako každý druhý béčkový film. Trocha peněz navíc a mohl to být jiný level.(18.9.2016)

Zápory v tomhle snímku vidím, už na začátku, kdy se údajná "speciální jednotka" chová jako parta buranů sebraná někde v zapadákově. A potom hlavně, že nám servírují "jenom" záběry třetího oddílu ze čtyř. Proč nemůžeme vidět i ty ostatní co se s nimi děje? Určitě by to mohlo bejt daleko zajímavější, než hodina trávená s psychicky narušenou blounckou a jejím "údajným" manželem se kterým vzpomíná na staré dobré časy. Leč jinak sem si film bezvadně užil, příběh super a atmosféra hutnější jak krupicová kaše k večeři! 75%(17.8.2014)

Akčný krváčik s prvkami sci-fi, avšak úplne priemerný. Nemám veľmi v láske filmy, v ktorých sa musím po celý časa dívať na skupinku blbečkov (v tomto prípade vojačikov), ako pobehujú v podzemných tuneloch, hysterčia a strieľajú všade naokolo. Sem tam sa za rohom objaví nejaká pekná príšerka, takže vojačikovia raz lovia a o chvíľu sú lovení, klasika. Veľa tam toho ale nebolo. Potom sa to otočí na ďalšiu klišé zápletku ako experimenty na ľuďoch či ovládanie mysle, do toho občasné otravné flashbacky, a ja som si vlastne uvedomil, že ma to prestáva baviť, a jediný dôvod, pre ktorý to pozerám, je dostatok gore, skrvavených mŕtvol, sem tam odseknutá končatina, upálenie či vybuchujúca hlavička. Zdalo sa mi to síce o niečo lepšie, ako podobné, nudné Underground či Stormhouse z minulého roka, takže mávnem rukou, dám slabú trojku a ide sa ďalej.(3.1.2013)