Dvanáct odvážných soutěžících, nádherná usedlost mimo civilizaci, na které se zastavil život před sto lety (není tu elektřina, neteče tu voda, nejsou tu postele ani záchod), boj o vítězství a v Česku dosud nevídané letní dobrodružství! (oficiální text distributora)

J*A*M*A*L odpad!

Místy zajímavé, ale přesto to u mě vyhrála nuda.Není to nejhorší reality show co jsem měl příležitost viděl, ale je to blbost.5% ()

Asmodin

Po různých SuperStar, Miss, Talentmaniích, Hlasu,... je tohle docela osvěžující změna toho stejného lapače prachů. Jak asi vybírají soutěžící? Hajzlí, Slušňák, Vtipálek, Naivka, Správňák, Hezoun (ten je důležitej, při výhře vydělá hodně prachů za SMS zbohatlických slepic), Negativistka a Potížistka, Krasavice... jiné tváře, ale stejné charaktery, tzn. typicky kladní musí porazit ty padouchy a zvítězit, tzn. krásní a kladní hrdinové vždycky zvítěží, tzn. krásným lidem budou vždy naivní lidi cpát prachy, a tzn. naivní lidi pošlou sms Krasavci, ten vyhraje a Show má na proplacení výhry, zaplácnutí nákladů a výplaty štábu. Tákhle se vydělává. ()

Martin_W

Je to maximálně zhovadilost, která je přímo dělaná pro televizi Noha. Ale.. Občas se na to vážně dá podívat. Nikdy nepochopím proč se vracejí ti co prohráli zpátky a mnoho dalších věcí, ale jednou za nějaký čas se na to člověk podívá i rád.. Nekecám. 18% ()

Skarface

Tak slovenskou verzi jsem shlednul celou a na tu českou se těším taky , jako proč to všichni odsuzují nechápu ale každýmu se líbí něco jiného :) ale "nádherně" se svým komentářem předvedl uživatel kingik což nasvědčuje asi něco o jeho inteligenci Dne 22.8.2012 ještě doplňuji svůj komentář : Jak tak ke konci této reality show sleduju tak to jde od 10 k 5 . S celkem fajn odreagování se stala příšerná fraška na kterou se už vůbec ale vůbec nedá dívat . Jestli si nova myslí když dělá takovýhle změny že je dobrá a že se dělá ještě lepší tak se plete a je tomu přesně naopak ! Trapárna jak má bejt , fakt ubohý . věta na závěr: Zlatá slovenská farma ta si aspoň udržela svoji uroveň ()

Johny303

Pořád lepší než třeba Vyvolení nebo Hotel Paradise - tady soutěžící alespoň pracují, starají se o sebe a je jen na nich, jak si zlepší život na farmě. Reality show tady dostávají odpad již z principu a to se mi nezdá příliš objektivní v TV už jsem viděl podstatně horší věci. ()

Dejvi21

Dám 1* za hlodavé komentáře napříč pořadem. Chvíli jsem uvažoval i o třech hvězdách, říkal jsem si, že Vyvolůným či BB se to kvalitativně vzdálilo na hony, dokonce i celkem normální soutěžící se mi líbili více než psycha z předchozích show, snad už se lidé začínají chovat civilizovaněji po předchozích fiaskách. ZKLAMALA VŠAK SAMOTNÁ NOVA, která se nechtěla dívat na idylický pořad, a tak začala měnit pravidla, čímž tuhle celkem slibnou záležitost zadupala do země. ()

betyn odpad!

První čtvrtinu jsme přežil,druhou však už ne!Ale začneme od začátku,nápad dobrý,rozhodně lepší než po 50té vysílat ČeskoSlovenskou SuperStar,anebo Československo má talent,ale mám k tomu hned několik výtek,myslím ale,že netřeba vypisovat,stáčí napsat,že reality show vysílá Nova a vše je jasné.Po první čtvrtině jsem se rozhodl pro 1hvězdu,nicméně vše nabralo rychlý spád do odpadu a to díky jednomu '‘muži‘‘..Kubíčkovi.Být soutěžícím asi bych mu dal pár facek.Nevychovaný a rozmazlený fracek,jinak to napsat nejde.Ale jde rozhodně napsat,že já dál ''nejdu'' :-),stačilo mě to co jsem viděl a mám jasno..Nejhorší na tom všem je,že Nova se začala opičit po Markíze a já už jen čekám,kdy se nám ukáže na obrazovkách '‘Pláž 33‘‘,která je spolehlivě horší než Farma. ()

lili6 odpad!

Koukám na hodně blbostí, viděla jsem hodně hloupých sitcomů, seriálů a bůh ví čeho, ale tohleto je opravdu největší hloupost, kterou jsem kdy viděla. Děkuji víc ne, jestli to bude mít pokračovaní, Nova si zničí ten zbytek sledovanosti, co jí ještě zbývá! ()

Lucillle

Na Farmu jsem začala koukat až od půlky nebo ještě později, dávám tři hvězdičky za výběr lidí. Myslim, že v žádný reality show neměla Nova lepší skupinu hráčů.. ()

Mallinali odpad!

Kdyby se to proboha aspoň jmenovalo normálně, třeba statek...nebo prasečák. Ne, my musíme být světoví za každou cenu. A to i když neumíme vybrat lidi, neumíme udělat zajímavý situace, neumíme to dát do širších souvislostí a snažíme se k tý nudě přitáhnout jenom trapárnama kalibru zpívající Brožové. Ale možná je to dobrý jako sociologická sonda, kam až zašel rozklad české morálky. No a když si to dá člověk jedním vrzem s Televizníma Novinama, tak nepochybuje, že zašel dál než duše Emila Holuba... ()

CiPR

Jedinečná reality show po dlouhé době Vyvolených, Big Brothera a podobných kravin na které se už snad dnes nikdo nedívá. U Farmy jsem tomu propadl a začal se dívat an každý díl a totálně mě to vzalo. Je to jedinečné, dobrý nápad a účastníci tomu dodávají tu správnou jiskru. Já se bavím a stále očekávám, kdo vyhraje ten "balík" na konci. Go Go Milan. 75%. ()

Ydrosten

Tak nevím co si o tomdle mysleť. Jsem balík z dědiny , co z vidlema i spí , ale že bych někdy musel řešit podobný problémy jako didle divní lidé , tak to asi neee. // - // Vemte burany z města , kde teplý housky koupíte v každým krámě i ve 3 ráno a hoďte je do vidlákova uprostřed ničeho , vemte jim všechno co do té doby měly a rozmístěte kamery. Toť vše. _ / _ Bohužel , do těchto show ( reality ) se většinou vybírají tupci z tupounovy tupé lhoty , kteří nemají na práci nic jiného než přesvědčit lidi že ONI jsou přece od přirození farmáři jak se patří a žádná hnojníková karastrofa je nedokáže rozházet. Po 3 dnech to začne nabírat na obrátkách , kdy se první slečna rozbrečí , protože jí chybí mobil , nebo její plyšák ( nebo cokoliv ) Do toho intelektuální hovado , začne filozofovat o tom , že před xy lety takhle žily všichni a že je příjemné se vrátit ke kořenům. Vyfintěná panička z baráku za 5 mega - co si sebou přivezla 8 lodičky " pro každou příležitost " , je najednou velmi udivena , když musí vysmejčit půl baráku a ještě při tom loupat brambory a nachystat jídlo pro 12 kreténů , kteří jsou po 3 hodinách práce tak ztrhaní že si stěžujou na nelidské zacházení. A pak příjde to na co všichni čekají - intriky - koho vyhodíme ? Kdo to má za pár ? Kdo mě sere nejvíc ? Koho miluju ? Kdo je tento týden můj kamarád ? // Nemám tydle show moc rád , protože to je akorát banda idiotů , kteří " jsou tu za dobrodružstvím " a nikdo nepřizná že de po prachách. Holt češi se od zahraničních showmenů mají ještě co učit ( bohužel NOVA se nepoučí nikdy ) ()