Mckenna na cestě ke hvězdám

• USA McKenna Shoots for the Stars (více)
Ukázka z filmu 10

V tomto novodobém dobrodružství o odhodlané gymnastce, která se musí soustředit na své silné stránky, aby mohla překonávat překážky a najít způsob, jak zase uvěřit v sebe sama, přichází na svět Americké děvče McKenna. (Filmbox)

hygienik

Klady tohto filmu sú paradoxne takmer bez výnimky aj jeho zápormi. 1. Americké odhodlanie nevzdávať sa vyznievalo v prípade gymnastky, ktorú to nebavilo, priam kontraproduktívne. 2. Bolo tam toľko poučení až sa ich divák preje. 3. Všetky postavy boli milé a chápavé, že som tomu ja, pesimistický Európan, na jednej strane neuveril, ale na druhej strane 4. sa mi to hrozne páčilo a chcel by som v tej optimistickej utópii menom USA žiť. 5. Všetci sa tam mali radi, len niekomu trvalo o hodinu dlhšie naučiť sa tú lásku vyjadriť. 6. Tá dievčina na vozíku bola napriek svojmu postihnutiu tak šťastná... a mňa to už 20 rokov serie. Jedným slovom tých 80% dávam za prchavú ILÚZIU úspechu, šťastia a vzájomnej podpory, veď tá je cieľom Hollywoodu. Takže sa ten gýč vlastne podaril. A ne, že ne. ()