Kdo přežije: All Stars (TV pořad)

• Česko

Kdo přežije: Návrat hvězd

Survivor: All-Stars

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní

USA, 2004, 45 min

S řadou komentujících sdílím pochyby, zda výběr "stars" byl opravdu vydařený, ale je to věc tvůrců, kteří volí hráče patrně dle toho, aby byla hra atraktivnější. Já fandil opět Rupertovi. Co se vítězů týče - v okamžiku, kdy hráči byli v pěti, měli slušnou šanci dvojici pozdějších finalistů rozbít, vítězem by pak byl s největší pravděpodobností někdo jiný...(14.4.2013)

Lákavá to řada. Ovšem někdy mi přišlo, jako by někdo ty lidi režíroval, říkal jim, co mají říkat, pořád měli všichni na zádech terč a kudly v zádech a podobně :). Každopádně opravdu se vyplatí, když sledujete Survivor, v té době nechodit na internet, nehledat, nezkoumat, nic, protože pak budete mít, jako třeba já ohromnou radost, že situace, která nastala v roce 2004, pokračuje s několika bonusy i v roce 2014 a pokud vše dopadne dobře, bude i nadále. Kdo viděl, nebo uvidí, jistě mi porozumí. Výhru bych přála umístěné(mu) na druhém místě, ale zklamaná pochopitelně nejsem. V reunionu si pak CBS připravila ještě jedno překvapení, a výsledek mě potěšil maximálně!(12.7.2014)

jsem asi takhle k stáru sentimentální, ale hrdinkou týhle serie je pro mě jenna morasca.. naprostá telepatie. za zmínku ještě stojí rich, jakožto zábavnej prvek, protože jedinej neřešil vůbec nic a ze všech tam měl prdel, a lex, kterej se od afriky vůbec nezměnil. jinak to není taková šleha jak by casting sliboval.(9.9.2013)

Polovina z těch "hvězd" neuměla hrát. Nejvíc tím mířim na Toma, kterej se vyřadil vlastně sám, protože je totálně blbej, pak na Jennu L., která udělala velký hovno za celou sérii a hlavně na naivku Lexe. Je to hra, nechápu proč byl takhle vážnej ohledně toho, co se stalo. Shii Ann jsem fandil od začátku a opět ezklamala! Miluju její způsoby vyjadřovaní na kmenovkách.(14.7.2014)

Obsazuje SPOILERY***Celkem 82%***TV/// Soutěžící 9/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Prostředí 8/10/// PLUS: první návrat hvězdních soutěžících, je tu několik mích oblíbenců (Rob C., Shii-Ann, Rupert a Ethan), a hodně výrzných nebo kvalitnách hráčů, bylo taky zajímavé sledovat jak se budou k sobě chovat soutěžící, kteří se už znají, v tomto směru jsem byl zvědav kam to dotáhne trojice Lex, Ethan a Tom, rozdělení do tří kmenu bylo z počátku fain MÍNUS: dokud jeden kmen nezačal mít výrazně navrch a posledních 9 soutěžícich se skládalo převážně z jednoho kmenu, vadili mi i někteří otravní herci (Jerri, Sue) a taky brzské vypadnutí Roba C., který by se herně Boston Robovi rozhodně vyrovnal, Rupert tentokrát nezazářil tak jako prvně a relativně rychlé vypadávání silných hráču mě mrzelo, chtěl jsem je vidět spolu soupeřit až do konce./// Shrnutí: Hvězdné obsazení vždycky přináší velkou naději na výbornou hru a tedy skvělou podívanou. Začátek opravdu vypadal slibně. Jenže průběh mě tolik neohromil. Boston Rob jednoznačně ovládl hru, dokonce na začátku vyřadil svého nejchytřejšího soupeře Roba C a pak se jeho kmeni pořád dařilo, takže nebyl už takový problém to dotáhnout do konce. Přesto že to tedy mohlo dopadnout lépe. Nejedná se o špatnou sérii.(19.6.2013)

• - Jenna Lewis, jedna ze soutěžících této řady, natočila se svým manželem při svých svatebních líbánkách amatérské porno, které uniklo na internet. (Attta)

• - Ethan Zohn musel po návratu z ostrov začít bojovat s rakovinou, která jej postihla. (AlohaAnty)

• - Kvůli osobním důvodům odmítla účast v soutěži Colleen Haskell, kvůli práci pro pořad The View (od r. 1997) odřekla Elisabeth Hasselbeck, Brian Heidik za svůj návrat požadoval extra peníze, což produkce nepřijala, a Sandra Diaz-Twine účast odmítla, protože se v té době léčila z parazitického onemocnění z předešlé série. (PanCitron)