poster

Kdo přežije: All Stars (TV pořad)

 • Česko

  Kdo přežije: Návrat hvězd

 • USA

  Survivor: All-Stars

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní

USA, 2004, 45 min

 • Valentin
  ****

  All Stars... ehm, ne všichni. Jennu z Bornea si vůbec nepamatuji a podle mě ani Amber a Shi-Ann nejsou nijak All Star (tedy Jenna L a Amber můj názor změnily, v All Stars hráli daleko lépe). Osobně bych místo těhle tří raději viděl ve hře Tammy z Marquesas a Sandru a Fairplaye z Pearl Islands. Jinak překvapení střídá překvapení, nikdo nikomu nevěří, dobří hráči odcházejí mezi prvními, pár lidí samo skončí. Ale konec začne být brzo jasný, protože dvě postavy to mají pevně v rukách. Celkově jsem čekal víc.(19.7.2012)

 • Dan9K
  *****

  Pro mě nejlepší řada Survivora ze všech. Sledoval jsem ji, tak jak se má, hezky po prvních sedmi sezónách, bez znalosti těch dalších. Už od Markéz jsem se viděl v Bostonu Robovi (ačkoliv to jsem nejspíš výjimka), proto mě průběh velice potěšil. Řada má asi šest vrcholně památných momentů a je nejspíše emocionálně nejvypjatější sérií ze všech. Všechny hráče už zná správný fanoušek z předešlých řad a každá kmenová rada je pro diváka těžkou zkouškou nervů. Je fakt, že u pár soutěžících by se dalo spekulovat, zda sem patří (ne všichni z oslovených také chtěli a mohli), ale celkově se cast povedl výborně a u žádného ze soutěžích se nedá říct, že by byly ve svých původních řadách nevýraznými figurami. Samostatnou kapitolou je pak vyvrcholení soutěže během reunionu, které nemá v Survivoru obdoby a konečný výsledek celé sezóny se stal vlastně nepříliš důležitou věcí.(15.8.2012)

 • juta
  *****

  Komentář obsahující spoiler! Snad nejemocionálnější a nejvypjatější řada vůbec. Opravdu chvílema hodně drsné, jako třeba závěrečná kmenovka. Nemůžu o této sérii ale říct nic špatného, i když nebyla podle mých přestav. Byli zde ti nejoblíbenější a největší hráči z prvních sedmi sérií a díky tomu se na to docela dobře koukalo. Moji oblíbení a neoblíbení se moc nezměnili. Nejoblíbenější hráči: Rupert, Lex. Nejméně oblíbená hráčka: Shi-Ann. Fandil jsem Saboze, zase špatný výběr :D Opět lituju toho, že jsem se nejdříve díval na 20.sérii, jinak jsem si tuhle sérii mohl užít víc.(14.9.2012)

 • Djoker
  *****

  Spoilery. Moje velká očekávání od první All-Stars série byla naplněna. Z 18 soutěžících bylo hned 10 mými velkými oblíbenci už v předchozích sériích. Většina musela změnit styl hry, takže hodně oblíbenců mě trošku štvalo, ať už za to mohli sami (Tom, Jenna L.) nebo je k tomu dohnali ostatní (Ethan, Colby). Zároveň se ukázalo, ke kterým hráčům mám i přes všechny ty změny nejblíže. Je to především Jenna M. Jakmile začala přemýšlet o odchodu, byl jsem docela naštvaný, jenže pak jsem si uvědomil, že je jedna z mála, která upřednostňuje ty skutečné hodnoty. Jeden z nejsilnějších okamžiků Survivora dokončila černá obrazovka s hrozně smutným sdělením. Několik minut jsem se nemohl pohnout. Dalším byl jednoznačně Rupert, který si i tady zachoval status dobráka. Mým favoritem byl však Boston Rob, největší frajer Survivora. Dominoval v soutěžích i strategii, udělal několik velkorysých gest, sbalil Amber a nebýt hloupých urážek ostatních, tak z toho vyšel jako poslední mohykán. Překvapením pro mě byl Rich, kterého jsem příliš nemusel v Borneu, ale tady si to opravdu neskutečně užíval a jeho póza "Mega už mám a jsem král Survivora, takže vše ostatní mám v prdeli" mě hrozně bavila. Favorit: Boston Rob, Oblíbenci: Rupert, Jenna M., Amber, Richard, Kathy.(8.1.2013)

 • Tom Riddle
  ****

  Obsahuje spoilery: Historicky první all star řada už ze svojí podstaty skýtala obrovský potenciál. Ten bohužel nenaplnila z prostého důvodu. Cast nebyl stoprocentně obsazený lidmi, kteří doopravdy rozumí hře a umějí hrát, ale především výraznými osobnostmi. Proto je hned několik míst vyloženě vymrhaných. I přesto nabízí uspokojivou jízdu, která je díky mezitím navázaným přátelstvím některých soutěžících bolestně osobní. Několik momentů a nápadů (rozdělení na tři kmeny) je pak opravdu památných a skutečně stojí za to. Vítěz: 4* - tichý našeptávač a zakladatel pořádného coattailridingu, metody divácky nepopulární a pro většinu nudné, ale ve správných případech extrémně účinné. TOP 20: Amber Brkich, Rob Mariano, (již dřív jmenovaná) Jerri Manthey. Oblíbenci: Jenna Lewis(15.6.2012)

 • - Tato řada byla první s 18 soutěžícími, do té doby se účastnilo každé řady jen 16 hráčů. (Hidan)

 • - Ethan Zohn musel po návratu z ostrov začít bojovat s rakovinou, která jej postihla. (AlohaAnty)

 • - Rudy Boesch měl v době natáčení 75 let. To z něj dělá i dnes (2017) nejstaršího soutěžícího, který kdy hrál Kdo přežije (od r. 2000). (Hidan)