Novinář Roland Wolf by rád napsal knihu o známé televizní hvězdě Christianu Legagneurovi. Aby měli na práci dostatek klidu, rozhodnou se oba muži strávit několik dní na Legagneurově venkovském sídle. Psaní se však příliš nedaří, neboť snahy o seriózní práci sám Legagneur neustále odkládá. Brzy se dozvídáme, že Wolfovy zájm y se netýkají pouze autobiografie a že Legagneur dokáže za úsměvem z obrazovky skrýt více než jen únavu z natáčení. (oficiální text distributora)

tatopulos

Slabý a nefungující film, působí jako leporelo, které někdo polepil, jak se mu zlíbilo. Předstírá intelektuální a psychologickou hloubku. Přilišný odstup od myšlenek a psychologie postav.Ještěže takové nejsou všechny filmy s Noiretem. ()

ilclassico

První polovina filmu rozhodně lepší, než druhá. Když aktéři vyložili karty na stůl, začal jsem mít nepříjemný pocit, kam to směruje. Aby to neskončilo takovým konvenčním způsobem. A přesně to se i stalo. Banálnější závěr snad už ani natočit nejde. Škoda. Jen za Philippa Noiret v rámci žánru za 3. ()