Bjorn se vrací do Kattegatu. Harald se chce pomstít Olafovi. V Kyjevě se Ivar a Igor dozví zajímavé zprávy o princi Dirovi... (TV Prima)

ACDCKL

Tímto dílem je vlastně uzavřeno vše staré, čím Vikingové začali, protože asi pochybuji, že se někdy objeví Rolo. Jak už tu psali jiní, rozlučkový díl s jednou z nejoblíbenějších postav seriálu. Postava si to však zasloužila, proto nemohu dát pod 5*. ()

johnsnow

Rátal som s tým, že ďalšia epizóda zaberie lúčenie s tou pizdou a nemýlil som sa, okrem infa, že Dir je redy na revenge a toho, že náš Nórsky kráľ Harald dá Olafa do žalára, tak sa mimo kattegat nepozrieme ale napriek tomu, som sa nenudil a pohreb bol naozaj epický, aspoň v rámci serošu. ()

PaTeXx

Kvalitativně jsme zpátky v normálu. Pohřební ceremoniály byly ve Vikings vždycky na topu a dneska se to potvrdilo. Akorát by si to zasloužila jiná postava než Lagertha. ()

Mrsina

K jednomu z předešlých dílů jsem se vyjádřil dost negativně, což ale bylo způsobeno působením samotného seriálu, ale teďka musím říct, že jistá slova vracím zpět. Tohle byl jeden z nejlepších dílů za poslední série a to především po hudební a vizuální stránce, protože musím být upřímný, ale při samotném závěru jsem byl naprosto ohromený, protože takový průlet kamerou skrze led do podvodního světa, kde samotné valkýry přišly, aby Lagerthu odvedly do Vallhaly, tak to opravdu musím smeknout klobouk dolů. Všechno, emoce, postavy bylo tak jak má. ()

Bloodo

Jednotlivé díly nehodnotím, ale tady musím. Ještě nabitej emocema....co dodat... WAU...prakticky u žádných filmů ani serialů nepláču, ale tady se mi koulely slzy jak hrachy. Pohřeb, proslov Bjorna, odchod v hlubinách k Ragnarovi.....Mám tenhle seriál moc rád a nejradši bych aby neskončil, ale bohužel ....az mi umře Bjorn, vyhlásím doma smutek :) ()