Poznáváme přírodu (TV seriál)

Wild Kratts

Animovaný / Dobrodružný / Komedie

USA / Kanada, 2011, 22 min

• TomX2

Znižujem hodnotenie, opätovne. Určité kvality to má a miestami to môže byť aj vtipné, no úplne poučné mi to nepríde a divákovi to zrejme nič nové neprinesie.(10.4.2017)

• JohnMiller

Akosi som postrehol ten vzdelávací faktor. Ja som tam videl nejaké čudné postavičky ktoré sa menia ako transformers akurát, že miesto áut sú to polozvieratá či čo.(18.2.2017)

Trochu ulítlý seriál pro děcka, kde tvůrci seznamují dětičky s různými živočišnými druhy a jejich zvyklostmi prostřednictvím dvou lehce pošahaných bratrů a jejich hi-tec vychytávek. Některé díly jsou i trochu sranda, výchovný, resp. vzdělávací faktor je tak na 50%. :-P(3.5.2013)

Nechápu ten hejt tady. Za mě naprosto výborný seriál pro děti, který je konečně o něčem trochu jiném. Bratři Kratti jsou roztomilí, jejich nadšení pro věc je zcela kouzelné a nakažlivé a znalosti přírody si tu děti rovněž prohloubí. Že se bratři dovedou transformovat do toho či onoho zvířete a ukázat nám jeho život jaksi "zevnitř" je právě to nejzajímavější. A moje dcera ten seriál miluje. Vždycky jsem radši, když se dívá na bláznivé Kratty a jejich zvířata než na pubertální Berušku či kýčovitou Sofii. Howg.(4.3.2020)