poster

Poznáváme přírodu (TV seriál)

 • USA

  Wild Kratts

Animovaný / Dobrodružný / Komedie

USA / Kanada, 2011, 22 min

 • TomX2
  **

  Znižujem hodnotenie, opätovne. Určité kvality to má a miestami to môže byť aj vtipné, no úplne poučné mi to nepríde a divákovi to zrejme nič nové neprinesie.(10.4.2017)

 • JohnMiller
  odpad!

  Akosi som postrehol ten vzdelávací faktor. Ja som tam videl nejaké čudné postavičky ktoré sa menia ako transformers akurát, že miesto áut sú to polozvieratá či čo.(18.2.2017)

 • Radyo
  ***

  Trochu ulítlý seriál pro děcka, kde tvůrci seznamují dětičky s různými živočišnými druhy a jejich zvyklostmi prostřednictvím dvou lehce pošahaných bratrů a jejich hi-tec vychytávek. Některé díly jsou i trochu sranda, výchovný, resp. vzdělávací faktor je tak na 50%. :-P(3.5.2013)

 • vandalka
  *****

  Nechápu ten hejt tady. Za mě naprosto výborný seriál pro děti, který je konečně o něčem trochu jiném. Bratři Kratti jsou roztomilí, jejich nadšení pro věc je zcela kouzelné a nakažlivé a znalosti přírody si tu děti rovněž prohloubí. Že se bratři dovedou transformovat do toho či onoho zvířete a ukázat nám jeho život jaksi "zevnitř" je právě to nejzajímavější. A moje dcera ten seriál miluje. Vždycky jsem radši, když se dívá na bláznivé Kratty a jejich zvířata než na pubertální Berušku či kýčovitou Sofii. Howg.(4.3.2020)