Snívalo sa Vám včera o popolníkoch? Chcete vedieť do akého nálevu naložiť neverného manžela? Máte od hladu vidiny a neviete ich vysvetliť? Náš tím skúsených odborníkov vám poradí v každej životnej situácii. Haló je telefonická show plná zábavy v podaní známych aj nových tvárí slovenského humoru. (oficiální text distributora)

MM_Ramone odpad!

Keď som náhodou, pri prepínaní televíznych kanálov, natrafil na túto reláciu, tak som len nechápavo čumel na obrazovku, že čo sa to tam deje. Tak trapný humor som ešte hadám ani nevidel. Čo to tam tí magori predvádzajú? Vrchol úbohosti. Hneď ma mohlo napadnúť, že v tom bude mať prsty dementný Daniel Dangl. Takúto kreténsku stupiditu by sa nikomu inému nepodarilo pretlačiť do vysielania. „Haló“, máme tu ďalší odpad! ()

majec4 odpad!

Takto asi vyzera dno humoristickej sceny. Sem tam sa vsak pritrafi nieco vtipne a vtedy sa da pousmiat. Neni to vsak typ programu, ktory by som cielene vyhladaval a celkovo to vyzera velmi tupo. Na Slovensku sa uz zabudlo ako sa robi kvalitny humor. Kde su casy Lasicu a Satinskeho?? Zvladal som este politicku satiru spred par rokov, ale toto je uz fakt ubohe. Dangl sa asi boji, ze by ho prestali tie nase trapne TV vysielat, tak sa znizuje k takymto projektom. FUJ!!! ()

oasismanik

Ale zasa...nie je to najhoršie. edit: upravujem na 4 hviezdičky, ono to je tak strašne debilné a trápne, až je to vtipné...tzv. český a slovenský humor ala partička, sos, tele tele. Navyše to pozerám v archivoch, čiže môžem preskočit tie časti, ktoré su už iba trápne a absolútne nevtipné ako Borka, bača Imro atď. Jednoznačne vyniká Hesso Jašterák a Duša na Tanieri ()

SheenaStaley odpad!

Už ani neviem, čo k tomuto druhu relácií povedať.... zase raz to isté ako sme už stokrát videli a úroveň sa stále znižuje geometrickou rýchlosťou.... Fakt neuveritelné.... Nechcene som to musela pozerat dohromady asi desat minut(nepočitam tri- a to fakt neprehanam- reklamy medzi tým) a fakt sa nestačím čudovať ()

Kefas21

Priznávam, prvá séria ma sklamala a celá sa len vliekla ako lyžiar hore kopcom v lete, hviezdilo minimum scéniek na čele s Hessom. No tá druhá to rozbalila vo veľkom štýle a už aj slovné hračky a prešmyčky sa stali vtipnými. Uvidíme, čo bude ďalej, či si banda úroveň udrží. Mimochodom, skvelý Mišo Kubovčík! ()

• Rozmýšľalo sa nad názvami Veštiareň, Orákulum alebo Bludy. (PATWIST)
  • Pôvodný zámer bol urobiť reláciu, ktorá by parodovala výlučne veštenie. (PATWIST)