Vražedný dech

• USA Hold Your Breath
všechny plakáty

Skupina přátel se vydává o víkendu kempovat, vše jde zatím podle plánu, do okamžiku, kdy se ocitnou na místě. Jeden z přátel odmítá dodržovat zvyklosti staré pověsti. A původně pohodový víkend se mění v holý boj o přežití. (oficiální text distributora)

MickeyStuma odpad!

Už dávno jsem přestal počítat snímky, kde se teenageři vydávají autem na cesty a kdy dojedou někam, kde je bude někdo jednoho po druhém likvidovat. Opravdu je jich už mnoho a jak se zdá, není ještě všem dnům konec. Lze ještě vůbec něco originálního vymyslet? Tento snímek dokazuje, že už ne. Vše bylo vyčerpáno již dávno a tak se stále vaří ze stejné vody. A na kvalitě je to pochopitelně znát. Asylum je svoji levností znám a tak velmi nekvalitní triky v jejich podání nijak nepřekvapí. Co se týče děje, je to takový maglajs, že jsem si nechápavě mohl hlavu ukroutit. Nic nemá logiku a spousta věcí je nedovysvětlena. Napětí? Hrůza? Děs? Ne. Jen se mladí navzájem vraždí a to je všechno. Zcela zbytečný film. ()

drankeryth

The Asylum znova vystrcil svoje pazury na mna a tentokrat to zas neni taka katastrofa, ako som si najprv myslel. Hned zaciatok filmu ma pekne prekvapil s tou scenou, kde bolo elektricke kreslo. Dalo sa to pozriet a ani to vydlabene ocko nebolo zle:) Potom sa to uz unasalo takym pohodovym tempom, kde sa obcas naskytla solidna vrazdicka, z ktorych asi bola najsympatickejsia ta s polovicou zenskeho tela visiaceho na lane. Skoda bolo toho mixera, pre ktory sa nedostal priestor pre zaber, ako si to masiruje po tvari tomu typkovi. Vrazdy neboli zle, ale chybali im povestne gule, ktore by to okorenili lepsie. Zaverecne finale, kde si to rozdavali dvaja duchovia na ferovku vyzeralo slabsie, ale ked v jednom momente ukazali toho zleho ducha zblizka, tak uz to bolo lepsie a nevyzeral tak detinsky, ako ten duch riaditela vaznice. Ako celok to bolo take nemastne, neslane, ale z tej biedy ju vytrhlo obstojne plynutie deja, ktore to adekvatne zachranovalo prec od priepasti zatratenia. ()

n3uro odpad!

Chtěl jsem dát aspoň jednu hvězdu za Erin ale ne. Tohle byla fakt zhovadilost. Boha, proč se zrovna do hororů pouštěj amatéři bez zkušeností a peněz... ()

Pitryx

No, alespoň že ty holky stály za něco, jinak nebylo na co koukat. Ale za ty dívčí postavičky a překvápko v závěru něco dám. Obsahově je to x tá verze klasické teen vyvražďovačky, ačkoli právě zde je počet mrtvol minimální. Hlucho v podstatě nebylo. ()

Honzulik odpad!

Vražedný dech (Hold Your Breath) - tak to jsem si zase jednou dal! Hold Your Breath je jedem z nejhorších filmů jaké jsem v poslední době viděl. Skutečně po všech stránkách špatný film. Je tam sice pár nápaditých úmrtí a hezká Katrina Bowden se snaží, ale výkon zbytků herců je vyloženě nevýrazný až trapný. Korunu nasazuje Steve Hanks, který snad pokazí každou scénu přihlouplým úsměvem a vypadá zmatený jako děcko v bordelu. Možná ještě trochu ujde Seth Cassell, který alespoň prokazuje určitý herecký talent, ale role ve filmu mu vyloženě nesedí. Vrchol všemu nasadí přihlouplý závěrečný akt, kdy musí divákovi připadat, jako by se díval na úplně jiný film. Takže když vše shrnu: amatérská réžie, převážně amatérské herecké výkony, hudba vůbec neladí s atmosférou atd. Prostě rychle zapomenout na tento filmařský zmetek...Odpad. ()

Kalidor odpad!

Asylum nezklamal. Film plný napětí, atmosfery, skvělých hereckých výkonů.....jen ten Megashark mi tam chyběl k naprosté dokonalosti. ()

Little_Sawy odpad!

Byl to už nějakej ten pátek večer, co jsem prochádzela ulicou, a kde se vzal, tu se vzal, bezdomovec!. A tuze se dožadoval o nějaké to €uro z mí peněženky, plus mu z pusy razil rum a dech měl že by vodkrágloval i nějtvrdšího cápka v pití borovičky na jednu šupu. To byl tedy, krutě vražednej dech. A film? Joo, tak ten byl tvrdej jak hladká mouka. ()