Thanatomorphose je francúzske slovo, ktoré znamená viditeľné znaky rozkladu organizmu spôsobené smrťou. Rovnomenný film sleduje peknú mladú dievčinu, ktorá sa jedného dňa zobudí a následne zisťuje, že jej telo hnije zaživa. (sochoking)

F2003F

Wtf?! Toto je hnus najväčšieho kalibru. To akože už fakt nemajú o čom točiť? Pre niekoho veľmi choro zvrhlého možno umenie s nejakou podstatou, ale pre mňa len zbytočný film o ničom. Dávam dve hviezdičky, jednu za dobré masky a premeny ženy v hlavnej úlohe a druhú za odpornosť, ktorá nemá obdoby. ()

Polgedney

Nechutný to bylo, to rozhodně, to se jim povedlo na jedničku. A ani nemám nic proti filmům co mají pouze šokovat a znechutit a nic víc k nim není, přece jenom jsem viděl Lidskou Stonožku, Srbský Film a další podobné a většinou takové filmy ujdou nebo se mi i dost líbí, ale tady to prostě nešlo. A tím nemyslím že to bylo až moc nechutný. To co se u tohohle filmu nedalo vydržet byla ta absolutní stupidita hlavní postavy. Je mi jedno jestli měla deprese a nebo jiný problémy s hlavou, žádnej člověk nebude sedět doma a čumět na sebe jak se rozkládá za živa. Fakt tomu odmítám věřit. A nevim jestli v tom film chtěl vytvořit nějakej větší význam toho proč se rozhodla nejít do nemocnice a že radši shnije doma a zabije svoje dva boyfriendy, ale já jsem tam žádnej neviděl a jestli tam fakt byl, tak byl nejspíš špatnej. Jediný rozumný vysvětlení co mě napadá je to, že hlavní postavě spolu s rozkladem těla taky klesalo IQ. Chápal bych to ještě na začátku kdy měla jen pár modřin, že to brala prostě tak, jen jako nějaký zvláštní modřiny. Ale jak se to začalo objevovat po celym  těle, tak už jsem jenom zmateně koukal a absolutně nechápal proč ta ženská ihned nejede do nemocnice. A odtamtud už to šlo z kopce. Filmu taky nepomohlo to, že jsme vůbec nezjistili jak se hlavní postava nakazila touhle nemocí, ale to by mi ani tak nevadilo kdyby zbytek filmu byl dobrej. Takže filmu dávám 2 hvězdy za to že ta brutalita, odpornost a nechutnost se fakt povedla. Ale ty další 3 hvězdy ubírám, za jednu z nejstupidnějších hlavních postav co jsem kdy měl tu nečest ve filmu vidět. ()

rosto02301

Jednym slovom jedinečnosť svojho druhu ,taktiež aj poriadna davka humusu.Divak je zvedavy co sa stane s telom ženy ktora hnije zaťiva a kazdou minutou to je coraz horšie a hnusnejsie .Nedopuručujem slabšim povaham :) ()

Allein4 odpad!

Kultovní prasácký film (jak to někteří nazývají)?? Ani náhodou ... spíš je to naprosto nesourodá slátanina se spoustou k nepochopení zbytečných záběrů. Nemá to žádný děj, žádnou pointu ani pořádné rozuzlení. Ba co víc - na to, jak moc je to nechutné, tak to byla naprosto příšerná nuda. Tento film ani nestojí za komentování, ale pro ty další, kdož by si to chtěli pustit, to raději napíši. Škoda času, pusťte si raději Gumídky, ti alespoň nějaký příběh mají a jsou povětšinou napínavější. ()

chytri

Jedním slovem zklamání. Námět je dobrej, ale provedení pokulhává. Je to 96 min skoro němého filmu, kde hlavní hrdince snad ani nevadí, že ji odpadávají nehty a kusy masa (to se stává). Ano nechutností je tam dostatek, proto 1*, jinak by to byl odpad. Film je přirovnáván ke Contracted, ale ve skutečnosti je mezi propast. ()

jizvoun

No tak po lidské stonožce jsem našel důstojného konkurenta. Nechci moc spoilovat, ale ono je to vlastně jedno, příběh je tu minimální. Prostě hnusná holka se celý dny válí v bytě nejspíš nějaký ubytovny pro nepřizpůsobilé, ze stěn vylézá plíseň, z podlahy trčej hřebíky a vodou z kohoutku bych tak maximálně spláchnul hajzl. Do toho si to pořád rozdává se kdejakym borcem, a když ten není na skladu, tak si to dělá sama. Nejspíš kombinace tohohle všeho způsobí, že holčina po každym ranním probuzení vypadá o něco více shnile a natekle. No a takhle to jde den po dni, dokud z ní není oslizlá a sexuchtivá zombie, který odpadávaj postupně všechny části těla. Dal bych víc, kdyby to nebylo takový zdlouhavý a nehrála do toho tak debilní "psychohudba." Ale z hlediska biologie nebylo špatný vidět, co mě čeká, až natáhnu pantofle. ()

warlockps odpad!

Kravina, kravina, kravina... Děj o ničem, jednání postav nesmyslné. Nechutný to až tak nebylo, stejnak se skoro vše odehrává v šeru. Film byl ztráta času. ()

Dzedzy

Tak po tomhle filmu už si umím živě představit mámy častou větu:,, Shniješ tady za živa." Nápad asi dobrý, za něj proto i jedna hvězdička, ale zpracování naprosto tragický a o ničem. 90 minut sledování pomalu se rozkládající pipiny, která má nejspíš fobii z oblečení, doktorů a světa za dveřmi svého bytu. Po celou dobu filmu mne napadala jediná otázka:,, Proč ta kráva nejde, kuwa, k doktorovi." Téma se dalo zpracovat mnohem lépe a nápadněji. ()

Pokri

Prečo tomu dávam 3 hviezdičky, to ani sám neviem. Asi preto, že je to pomerne originálne a za málo peňazí dosť znechucujúce, čo je tiež svojím spôsobom úspech tvorcov. Bohužiaľ, postavy mi boli nesympatické a predsa len sa mohlo trochu ísť aj do dejovosti. Tri v rámci špecifickej škatuľky filmov, do ktorej patria všetky undergroundové nízkorozpočťáky, na ktoré hľadím inak ako na bežnú filmovú tvorbu pre širšie publikum. ()

uprchlice odpad!

Dívat se na tento odporný podprůměrný film bylo nad moje síly. Nic tady nefungovalo, tak proč film vlastně vznikl? Režisér se asi rád vyžívá v blitkách, sračkách a orgasmech. Ovšem na většinu diváků to působily nechutně. Film nemá nic. Žádnou hudbu, žádný lekačky. Nic, co by se dalo ohodnotit kladně. Pouze 90 minut masturbující nadrženou uhnívající krávu. Tak proč jsem se na to vlastně rozhodla kouknout?! Už v první minutě jsem se barvila do zelena a to se tam vlastně nic nechutného nedělo. Herci bez šance něčím zaujmout. Dostali pitomý scénář a i pitomě to zahráli. Vlastně jsem tak trochu doufala, že film bude něčím jiný a zajímavý, ale to jsem byla asi moc naivní. Režisérovi tohoto filmu jednoznačně radím:STOP! TOHO HNUSU UŽ BYLO DOST! NECH TO LASKAVĚ NA NĚKOM, KDO ROZUMÍ SMYSLU FILMU! BEZ MASTURBUJÍCICH KRAV TO HOROROVÝ ŽÁNR URČITĚ PŘEŽIJE! ()

Little_Sawy

Zatraceně nechutnej film, u kterýho hlavna hrdinka žije se sukničkárem, tyranem, sexuálným maniakem a ještě lecos je hlavna hrdinka psycho, jelikož jej raz (možná) po čase dojde že hnije zaživa. Pomaloučky ale jistě se začína rozkládat nejprve ze vnitř, (jo tenhle žáner chce fakt silne žalúdky, i pro mě to bylo místi na blyti a to jsem se píči čudovala sama sobě že to můj žaludek zvládá, jelikož contracted byla lahůdka tohle je SILNÝ ODVAR), trpí neukojitelnou touhou po sexu neboli sebeuspokojavim, a denno denne by se hladila tam dole. Tohle bylo sledovat jak Adama a Evu jenomže v roce 2021, kde hlavní hrdinka jsi normalne lážo plážo běhá doma nejraději na Evu, lenže pak se tak nějak začne rozkládat, a když to vypukne buddhožel ta krava nechce jít do hospicu jelikož je padla na hlavu kde se ji spraví boule jak po lobotomii mozgu. No proste fujky fujky. Tady mám dilema ...Jestli tomu dát Odpad, nebo 3 hvězdy.. Můj verdikt zní!.. Pocitově 2 hvězdy, Dějově 2,5 hvězd a Sračkocení 2 hvězdy. ()

gfrusvk

Po technickej stránke dosť dobrý minimalizmus, mám rád tieto typy filmov bez akejkoľvek hudby alebo čo len šumu v pozadí. Minimálne dialógy. Nelogické jednanie postáv. Kurnik neviem čo je to za nízkorozpočtová avantgarda ale posledný čas som podobných filmov videl viac a vždy ma oslovia.. Keďže sa autori českých tituliek nenadreli, dali aspoň na začiatok upozornenie pre slabšie žalúdky, a bol som pripravený na všetko, ale niektoré nechutnosti som ozaj nečakal (-: Takže za to +. S Contracted neporovnateľné, síce aj tu ženská uhníva zaživa, ale kým v Contracted sa to autori snažia vsadiť do deja, tu nemajú do akého, tu ide len o to surové precítenie hnusu. Inak obdivujem hlavnú hrdinku, že aj vo fáze pokročilého rozkladu miesto zatiahnutia žalúzii radšej pribije na okno tri plachty :-D ()

pyzma84

Vzhľadom na to, že najprv som videla neskoršie spracovanie tohoto hnijúceho nápadu, som neočakávala veľa. Tentokrát mýlka veľká. Contracted bol dobrý, ale po vzhliadnutí tohoto kúsku viem, že ten pravý rozklad a hodnotenie si zaslúži tento film. Naozaj si cením prepracovanie hniloby, viac menej rýchlo šinúci sa dej od základu, čo v Contracted nie je, i keď, asi by som prijala trochu viac jasu v deji (sere na mňa priateľ, sere na mňa milenec a serú na mňa kamošky, tak si doma hnijem), je to časovo trochu zmätočné. Inak naozaj pozerateľné a podmieňujúce myslienky, či nie sme len hnijúce produkty tejto doby, nič nás nebaví, priateľ je hulvát, ktorý nám nepomôže a život je vlastne na nič..:) ()

malchidiel odpad!

Film, ktorý sa tak veľmi snaží byť nechutný, až to celé pôsobí hrozne lacine a amatérsky. Fascinujú ma tie komentáre o tom, aká je to vraj úžasná metafora, aké to je atmosferické a ako to poukazuje na morálny rozpad a podobné neuveriteľné hovadiny. Tento film natočil nejaký totálne úchylný a zvrátený človek, ktorý chodieva každú noc omrdávať mŕtvoly do domov smútku. Nič viac. Ten film nemá žiadnu hĺbku, atmosféru, emócie, proste nič. Ľudia čo v ňom našli neviem aké zložité myšlienky sú buď totálne sjetí nejakým fakt kvalitným materiálom, alebo sú to podobní "úchylovia" ako režisér. Hodinu a kúsok sa dívate na dievča, ktoré je aj bez hniloby fakt dosť odporné,s ksixtom niečo medzi kôň a zúbková víla, ktorá v živote nepočula o žiletke. Pri tej jej ohyzdnosti jej vlastne celý film prajete, nech už konečne umrie, ale ono sa to nedeje. Respektíve deje, ale neuveriteľne pomaly. Do toho tam občas pobieha jej priateľ, ktorý je snáď ešte ohyzdnejší než ona. Občas sa ozve melodramatická hudba v snahe zrejme vzbudiť nejaké emócie, ale v skutočnosti mi tá hudba akurát liezla na nervy. Vrcholom sú 4 zvresknutia hlavnej "hrdinky", ktoré sú tak škriekavé a odporné, že vygradovali moje znechutenie a opovrhovanie týmto filmom do maxima, keďže mi zrušili moje REM snenie. Inak námet to bol dobrý, mohol z toho byť film so zaujímavým príbehom, avšak sa tak nestalo. Takže po 90 minútach toho utrpenia (môjho, nie jej) som si uvedomil, že takú blbosť som snáď v živote nevidel. Za mňa 1% = háčik na dverách. ()

nolitimere

3* dávam za doteraz najväčšie gore aké som videl .... čo sa týka Thanatomorphose ako filmu tak určite by som hodnotil inou oveľa nižšou známkou. ()