poster

Dračí doupě 3 - Kniha děsivé temnoty (TV film)

 • Velká Británie

  Dungeons & Dragons: The Book of Vile Darkness

Fantasy

Velká Británie, 2012, 90 min

Režie:

Gerry Lively

Scénář:

Brian Rudnick

Kamera:

Emil Topuzov

Producenti:

Steve Richards

Kostýmy:

Ina Damianova
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HMTD
  **

  Mnohem lepší než předešlé dva díly což je kuriózní na to že tohle je TV film, zlepšili triky, kostýmy kulisy. Jen to chtělo ještě doladit příběh a obsadit kvalitnější herce. Základní myšlenka jako že se ten hodný musí přidat ke špatné partě a konat zlo v zájmu dobra, je skvělá proč jen ji častěji nepoužívají u velkofilmů kde ji mohou doplnit odpovídajícím scénáristou. Úvodní načrtnutá sekvence mi přišla poměrně kvalitní, vyděl jsem horší v rozpočtově mnohem silnějších filmech. Konec viloženě odfláknutý je to jako se dívat na nízkorospočtového Pána prstenů kde nechají poslední bitvu vyhrát za tři minuty tak že se Válečníci pomodlí. Škoda škoda nevyužitých šancí.(13.3.2013)

 • UncleG
  ****

  Přijde hrdina do koloniálu a povídá: "Jeden kouzelný prsten, bezedný vak a vezmu si i jedno brnění". A prodavač na to: "A to brnění standard nebo hrdinské?"... Po tomhle výstupu existují jenom dvě cesty: buď okamžitě přepnete kanál nebo se budete smát, až vám vylítnou plíce nosníma dírkama. Jinak kromě klasický televizní Béčkovosti v podobě velmi špatných masek a ještě horších kostýmů nabízí Dračák Trojka až neuvěřitelně kvalitní CGI. Digidrak působil hmotně a reálně a zrůdná holčička, strážkyně knižního přebalu, byla udělaná už na Áčkový úrovni. Nechyběl vtip, spád i smyslupnej příběh a troufám si tvrdit, že zápletka měla lepší nápad než většina současnejch velkohollywoodskejch trháků. Hlavní hrdina sice působil trochu nemastně, o to víc ale byla zábavná družina zápornejch úchylů - v čele s poťouchle zlým čarodějem Verminem, kterej byl jednoduše k sežrání. K sežrání drakem... Samozřejmě.(26.6.2015)

 • P0dbi
  **

  Dialogy strašné, logika a chování postav nesmyslná a naprosto odfláknutý konec... Nicméně na televizní produkci zase docela slušné triky, poměrně pohledná čarodějka a velmi zajímavý "temný čaroděj", i když nevím, o co se tam vlastně snažil... Pro fanouška fantasy ve výsledku koukatelné dílko, +0,5 hvězdičky pro každého, kdo kdy hrál Dungeons&Dragons.(30.8.2013)

 • Spinosaurus
  *

  Nemáme peníze na pokračování, tak prostě začneme točit od znova! Vymyslíme novou zemi, nové hrdiny, nová kouzla, novou zápletku... Jelikož nemáme peníze, ale všechny ty zombie a čarodějové musí vypadat cool, tak je namalujeme fixkama ze školy, dáme jim pár hadrů, co ušila babička, na těch pár efektů najmeme animátory začátečníky. Příběh se už na papíře zdá nezáživný (ale prachy jsou prachy), tak aspoň tu čarodějku v polovině filmu svlíkneme, ať je na co koukat. Bohužel nám před koncem filmu došly peníze už definitivně, tak co uděláme se závěrem? Prostě to utneme tak nějak rychle, aby se neřeklo. Z do té doby nezničitelných záporáků uděláme trapáky a vše osladíme happy endem.(6.4.2015)

 • Terva
  *

  CITÁT - Z popela povstal řád rytířů............... Dračí kopí, natáčené v okolí Kutné Hory, vystřídal černý Litevský kámen nesmrtelnosti, no a v Bulharsku nás čeká Temná kniha. Výrobní štáb se přesouvá jak migrující ptáci za teplem a levnějšími kraji, pardon teplejšími kraji, ale ne mluvíme o štábu, tak platí to první. A tak po shlédnutí tohoto třetího filmu o Dračím doupěti musím konstatovat, že ten nenáviděný první příběh je vlastně geniálně natočen. Je nejlepší, když to chcete slyšet. Tohle, třetí pokračování je ještě větší blbost, než jsem čekal. Damadore tu už vůbec není, hudba strašná, dialog, to se snad ani nedá popsat...no už se začínám opakovat. CITÁT - Všechno má svou cenu........ Dračí doupě 1 za ***, Dračí doupě 2 za ** a Dračí doupě 3 za *, to ještě uvažuji o Odpadu, když už ta možnost tady je. CITÁT - Pivo...malé.......(21.6.2013)

 • - Natáčení probíhalo v Bulharsku. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace