Reklama

Reklama

Dračí doupě 3 - Kniha děsivé temnoty

(TV film)
  • Velká Británie Dungeons & Dragons: The Book of Vile Darkness
Trailer

Obsahy(1)

Další kapitola kultovního fantasy vás zavede ješte hlouběji do temnoty a fantastického světa. Mladý ušlechtilý válečník Grayson musí bojovat s draky a zlými démony a současně dbát na dodržování svých morálních zásad. To je velmi důležité zejména ve chvíli, kdy se v utajení přidá se skupině zloduchů, aby se pokusil zachránit svého uneseného otce ze spárů Shatraxe, Požírace duší, který hrozí zničením světa. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (42)

Terva 

všechny recenze uživatele

CITÁT - Z popela povstal řád rytířů............... Dračí kopí, natáčené v okolí Kutné Hory, vystřídal černý Litevský kámen nesmrtelnosti, no a v Bulharsku nás čeká Temná kniha. Výrobní štáb se přesouvá jak migrující ptáci za teplem a levnějšími kraji, pardon teplejšími kraji, ale ne mluvíme o štábu, tak platí to první. A tak po shlédnutí tohoto třetího filmu o Dračím doupěti musím konstatovat, že ten nenáviděný první příběh je vlastně geniálně natočen. Je nejlepší, když to chcete slyšet. Tohle, třetí pokračování je ještě větší blbost, než jsem čekal. Damadore tu už vůbec není, hudba strašná, dialog, to se snad ani nedá popsat...no už se začínám opakovat. CITÁT - Všechno má svou cenu........ Dračí doupě 1 za ***, Dračí doupě 2 za ** a Dračí doupě 3 za *, to ještě uvažuji o Odpadu, když už ta možnost tady je. CITÁT - Pivo...malé....... ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 2/10 Děj 2/10 Hudba 3/10 Efekty 5/10/// PLUS: kouzla a jejich efekty, kouká se na ně pěkně a je jich tu hodně MINUS: docela tristní dabing k již tak nevýraznému obsazení a slabému hereckému projevu řadí tuto část film k amatérské tvorbě, od začátku mě to dost nudilo a s přibývajícím časem jsem koukal na stále větší podivnosti, navíc příběh a zápletka jsou tuctové/// Shrnutí: Jednička, kterou jsem viděl asi před 17ti lety, byla pro mě ve své době překvapivá podívaná a film jsem si vážně užíval. Dvojka je jen mírně nadprůměrná a třetí díl je poměrně průšvih. Sice je tu snaha o vytvoření nějakého světa, ale vše působí dost lacině a navíc postavy a jejich jednání mi nebyly vůbec sympatické. Raději snad zapomenout./// Celkem 27%/// ()

Reklama

Mi Nü-Chai 

všechny recenze uživatele

Jako kdyby si parta LARPujícícíh dračákistů natočila homevideo. Ultralevná taškařice s nesnesitelným hlavním hrdinou, jehož incestní fixace na pološíleného otce zkombinovaná s nadržeností směšné magyčky způsobila zánik alespoň zčásti (Vermin Lord!) sympatické skupiny všehoschopných dobrodruhů a (opět) zabránila silám zla, temnot & fetišistických oděvů v uchvácení moci. Not very legendary. ()

Spinosaurus 

všechny recenze uživatele

Nemáme peníze na pokračování, tak prostě začneme točit od znova! Vymyslíme novou zemi, nové hrdiny, nová kouzla, novou zápletku... Jelikož nemáme peníze, ale všechny ty zombie a čarodějové musí vypadat cool, tak je namalujeme fixkama ze školy, dáme jim pár hadrů, co ušila babička, na těch pár efektů najmeme animátory začátečníky. Příběh se už na papíře zdá nezáživný (ale prachy jsou prachy), tak aspoň tu čarodějku v polovině filmu svlíkneme, ať je na co koukat. Bohužel nám před koncem filmu došly peníze už definitivně, tak co uděláme se závěrem? Prostě to utneme tak nějak rychle, aby se neřeklo. Z do té doby nezničitelných záporáků uděláme trapáky a vše osladíme happy endem. ()

UncleG 

všechny recenze uživatele

Přijde hrdina do koloniálu a povídá: "Jeden kouzelný prsten, bezedný vak a vezmu si i jedno brnění". A prodavač na to: "A to brnění standard nebo hrdinské?"... Po tomhle výstupu existují jenom dvě cesty: buď okamžitě přepnete kanál nebo se budete smát, až vám vylítnou plíce nosníma dírkama. Jinak kromě klasický televizní Béčkovosti v podobě velmi špatných masek a ještě horších kostýmů nabízí Dračák Trojka až neuvěřitelně kvalitní CGI. Digidrak působil hmotně a reálně a zrůdná holčička, strážkyně knižního přebalu, byla udělaná už na Áčkový úrovni. Nechyběl vtip, spád i smyslupnej příběh a troufám si tvrdit, že zápletka měla lepší nápad než většina současnejch velkohollywoodskejch trháků. Hlavní hrdina sice působil trochu nemastně, o to víc ale byla zábavná družina zápornejch úchylů - v čele s poťouchle zlým čarodějem Verminem, kterej byl jednoduše k sežrání. K sežrání drakem... Samozřejmě. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení probíhalo v Bulharsku. (Terva)

Reklama

Reklama