Pracovní morálka italských úředníků je mimořádně vysoká, neboť představa nezaměstnanosti je všudypřítomná. Fantozziho dcera navíc oznámí, že čeká dítě. Našel se totiž otrlý dobrodruh, který jí v tom pomohl. Fantozzi se proto rozhodne navštívit nemocnici za účelem radikálního zákroku. Omylem na operačním stole skončí náš pan účetní. Po intervenci u prezidenta republiky je však Fantozzimu uříznutý úd zpátky přišit. Navíc čeká na Fantozziho podniková olympiáda. (oficiální text distributora)

Pokri

Trochu pokles kvality oproti prvým Malérom. Humor je tvrdší (rozumej urážlivejší), ale taká podniková olympiáda je nezabudnuteľná. Subjektívne tomu ešte dávam 5 hviezdičiek, aj keď ani zďaleka takých neotrasiteľných ako v prípade predchádzajúceho dielu. ()

soukyd33

Komedie ano, ale jinak to nemá ani hlavu ani patu. Zasmál jsem se, takže to účel splnilo. Herecké výkony jsou zde ale hrůza. Takže vlastně všechno ok. 🤔 Hvězdiček 2 ()

balstar007

Tento díl ještě je docela k zasmání ovšem pořád všechno dokola. Ale mezi pěkné komedie tento snímek fakt patří. 60%. ()

bloks

O dosť slabšie ako jednotka. Nápady sú často prehnané, až strácajú komediálnosť. Scéna, kde Fantozzi zastupuje celý úrad je príliš premrštená. Villagio ale hrá skvele. ()

megacik

Dvojka dosť často namiesto smiechu vyvoláva súcit s Fantozzim, kvôli tomu, ako ho kolegovia a najmä Silvániová neustále zneužívajú. Toto sa mi v komédii nepáči. Každopádne dá sa miestami zasmiať. Nedokážem pochopiť správanie Fantozziho, kvôli tej starej rakete Silvániovej, keď má doma takú sympatickú ženu. Dej je trochu chaotický, ale to nevadí. ()

andydufrsn

Mistama jsme se zasmál, ale na jedničku to prostě nemá a je to jenom další z řady dvojek chtějících za každou cenu vytřískat prachy z úspěchu jedničky! ()