poster

Monster High: Příšerky přicházejí (TV film)

 • USA

  Monster High: Ghoul's Rule!

Animovaný / Rodinný

USA, 2012, 70 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Prometheus69
  *****

  XDDDDDDDDDDDDDD.... Konečně Jeden hlas.... něco změnil. Zázrak. Sice to byla pořádná ujetina. Ale 16% si to snad ani nezasloží.... bože, vždyť je to kreslené a pro holky? Co by jste chtěli? O_O To už mi víc přijdou ujetý poníci.... a Barbíny. Na tohle se dá aspoň koukat. Tak mrkat.... tak aspoň polospánkovat. B)(20.11.2012)

 • Renie42
  *****

  Asi jsem se vrátila do dětských let, ale mě se to líbilo. Vtipný příběh a kdybych byla mladší, tak bych začala i ty panenky sbírat. Prostě vypněte mozek a užijte si tuhle pohádku.(22.11.2012)

 • ko.mar1
  *****

  Až také hrozné to nebolo ,ba dokonca ak mám citovať moju 9 ročnú dcérku ,,bolo to super ",tak si myslím že Tý čo to tak nízko hodnotili nech to dajú ohodnotiť svojim 6-10 ročným deťom hlavne dcérkam a potom asi dostanú odpoveď ,,ty tomu nerozumieš keď si to tak nízko ohodnotil "(25.11.2012)

 • Momo_desu
  **

  Tieto 3D animácie sú vo všetkých MH filmoch fakt hrozné. Ale ten ich štýl obliekania mám jednoducho rada. I keď príbehy nie sú nič moc tak nájdu sa aj tie svetlé výnimky. Tento film však tou výnimkou nie je a i keď mám rada Halloween tak príbeh bol dosť nudný. Je však fajn, že v každom filme majú hlavnú úlohu vždy iné postavy a aspoň sa nemusíte stále pozerať na tú istú päticu postáv, ktorá by časom určite veľmi nudila.(28.8.2015)

 • playboxguest
  **

  Přemalovaný čičiny v minisukních a vysokejch kozačkách a vysvalený frajeři s piercingy a tetováními přes půl těla, to mají ty naše děťátka v moderních pohádkách pěkné vzory :-) Dalo se vydržet, ikdyž dějově mi pohádka přišla fakt jen pro ty nejmenší. Spíš mi přišlo, že si Monster High vzaly na starost stylisti než scénáristi. 40%(2.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace