Monster High: Příšerky přicházejí

(TV film)
  • USA Monster High: Ghoul's Rule!
Animovaný / Rodinný
USA, 2012, 70 min

Monster High: Příšerky přicházejí přicházejí odhaluje dávný spor mezi příšerkami a těmi “normálními” lidmi. Po dlouhá léta žili studenti školy Monster High v přesvědčení, že se o halloweenské noci nevychází z domu, aby se předešlo všem možným problémům. Ale Frankie a její kamarádky mají pro strach uděláno, obzvláště poté co zjistí, že příšerky kdysi s oblibou slavily tuhle sváteční noc společně s lidmi! Proto se rozhodnou vrátit staré dobré časy a celou noc naplní oslavou své jedinečnosti pod heslem: “Buď svá. Buď jedinečná. I když jsi jiná! (oficiální text distributora)

Trailer

Prometheus69

XDDDDDDDDDDDDDD.... Konečně Jeden hlas.... něco změnil. Zázrak. Sice to byla pořádná ujetina. Ale 16% si to snad ani nezasloží.... bože, vždyť je to kreslené a pro holky? Co by jste chtěli? O_O To už mi víc přijdou ujetý poníci.... a Barbíny. Na tohle se dá aspoň koukat. Tak mrkat.... tak aspoň polospánkovat. B) ()

playboxguest

Přemalovaný čičiny v minisukních a vysokejch kozačkách a vysvalený frajeři s piercingy a tetováními přes půl těla, to mají ty naše děťátka v moderních pohádkách pěkné vzory :-) Dalo se vydržet, ikdyž dějově mi pohádka přišla fakt jen pro ty nejmenší. Spíš mi přišlo, že si Monster High vzaly na starost stylisti než scénáristi. 40% ()

Carol Pifková

Tieto 3D animácie sú vo všetkých MH filmoch fakt hrozné. Ale ten ich štýl obliekania mám jednoducho rada. I keď príbehy nie sú nič moc tak nájdu sa aj tie svetlé výnimky. Tento film však tou výnimkou nie je a i keď mám rada Halloween tak príbeh bol dosť nudný. Je však fajn, že v každom filme majú hlavnú úlohu vždy iné postavy a aspoň sa nemusíte stále pozerať na tú istú päticu postáv, ktorá by časom určite veľmi nudila. ()

Renie42

Asi jsem se vrátila do dětských let, ale mě se to líbilo. Vtipný příběh a kdybych byla mladší, tak bych začala i ty panenky sbírat. Prostě vypněte mozek a užijte si tuhle pohádku. ()

karlik4801

Naštěstí se tady nejedná o násilnický film pro děti, jak tomu bohužel někdy bývá. Tohle je zábavné, to je jeho účel. Monster High je určeno hlavně dětem, ale když jsem na to koukal s malou ségrou, nekousal jsem se nudou. Půlkou jsem byl na čsfd, ale vydržel jsem to dokoukat až do konce. ()

• Při celém závěrečném tanci v sále Halloweenu je Andy až do konce filmu ve své zvětšené podobě, až na krátkou chvíli, kdy kamera zabere monstra tančící na schodech, kde mezi nimi tančí Andy ve své běžné zmenšené podobě. (lil7minmin)