Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese

• Česko Dobrodružství Tedyho Stonese (více)

Mladý zedník Tadeo Stones žije v Chicagu a pracuje na stavbě městského metra. Od svých pěti let snil o tom, že bude profesionálním archeologem. Poté, co byl Tadeo propuštěn z práce za neustálé snění o objevech, a také za to, že jeho pes pomočil jeho stavebního mistra, navštíví Tadeo svého přítele profesora Humberta a požádá o pomoc při vyšetřování původu zjevně staré láhve od Coca-Coly, Tadeem nalezený na staveništi. Profesor obdrží dopis, od svého přítele profesora Lavrofa, který ho naléhavě zve do Peru, aby spojili své poloviny kamenného klíče, který odemkne legendární incké město Paititi. Po příjezdu na letiště je profesor Humbert převezen do nemocnice. Netuší, že je špehuje člen pirátské firmy Odysseus. Ten posílá fotografii Tadea ostatním členům společnosti, kteří jsou v poušti Sechura. Tadeo zaujme místo profesora a spolu se svým psem Jeffem cestuje z Chicaga do Cusca v Peru. Je unesen muži z Odyssea, ale zachrání ho Freddy a Sara, dcera profesora Lavrofa, do které se Tadeo okamžitě zamiluje. Když dorazí do Machu Picchu, zjistí, že i profesora Lavrofa unesl Odysseus. Sami jsou také chyceni a setkají se s Lavrofem a Maxem Mordonou, slavným archeologem. Po spojení obou částí kamenného klíče se skupina vydá na Machu Picchu. Vchod do chrámu je střežen, přesto se Max pokusí ukrást incké zlato v domnění, že mu to poskytne věčný život… (TV Nova)

Izmo123

Španělská verze Indiana Jonese mě velice překvapila i pobavila hlavně kvůli postavě která se jmenuje Freddy aneb obchodník který živí velkou rodinu a říká pořád samé hlášky který mě někdy docela rozesmáli např ´´To je přece samozřejmé, já jsem obchodník žádný zloděj a tohle je dobrý obchod.´´ ovšem takové hlášky samozřejmě dává i hlavní postava Tad který vypadá jako Indian Jones akorát Indian Jones se bojí hadů ale Tad ten se bojí jenom mumií, dále s dívkou která se jmenuje Sara která mi trochu připomíná Lara Croft ze hry Tomb Raider, i když jsem začal s tím pozitivním tak tady začnu s tím negativním a to je příběh který mi nevadí jen ta akce mi příjde slabá na druhou stranu kde byla akce úžasná tak na konci filmu k tomu ještě dokonce pořád se stále něco takže neměl jsem žádný pocit toho že mě to nějak nezajímá, pořád ten film měl moji pozornost a dával jsem pozor v tom případě jsem dávál pozor na postavy aby se jim nic nestalo a taky aby zvítězily nad zlem i když to zní že jsem spokojení s postavy tak jsem spokojený s tím jak jsou sympatické jenomže sympatický Indian Jones a Lara Croft mi nějak nestačily kdyby dali do filmu ještě jednu dojemnou scénu s hlubšími pocity u postav byl bych zcela spokojený takhle máme další standartní animák u který ho jsem strašně fandil aby se dostal mezi dobré animáky naštěstí se nedostal mezi ty špatné i mezi ty nejhorší. PS: Mám nutkání se kouknout na tv a skouknout všechny díly jedné telenovely která se jmenuje Embr a její osamělá vášeň, hodnotím Animace 8/10 Postavy 6/10 Příběh 5/10 Celkově hodnotím ⭐⭐⭐ 6/10 ()

Stoupa07

Přemýšlel jsem jestli 3 nebo 4 hvězdičky. Pro 4 hvězdičky mne přesvědčovala postava sexy hrdinky a také to, že film pochází ze Španělska. Bohužel postava záporného hrdiny a také ne zcela povedená mumie mne zase stáhla ke 3 hvězdičkám. Ale není to ztracený čas... Dokonce i moje žena, která moc animáky nemusí, to sledovala se zájmem. ()

XTrader

Animaci nehodnotím. Má to být animák a ne snaha o kopii hraného filmu. Obsahově průměr s docela svižným tempem, hlavně ke konci a mírně překvapivý závěr :) ()

JG9

Musím říct že tento odkazy napěchovaný animák se fakt povedl a dokonce bych tvrdil že je srovnatelný s Hollywodem. Vtipná zvířátka byla taky super to se musím nechat.6/10 ()

Dr.Zed

Tento film je báječný, i když děj byl dost jednoduchý. Ale v jednoduchosti je síla. Animace se nerovnala hollywoodským animákům, ale je prostě jiné a tím okouzluje. A vtipné scénky a zvířátka slušně pobavují. Rozhodoval jsem se jak ohodnotit tento film, nakonec jsem dal 80%, protože tento film vznik v Evropě. (Kino, dabing) ()

schuby252

Velmi příjemné překvapení...Španělé natočily super animák u kterého jsem se skvěle bavil byl jsem v napětí a dětem se to taky líbilo takže čtyři hvězdy :) ()

Trucker odpad!

Slabá kopie snad všeho, co kdy o archeologii bylo natočeno. Pitomec s otravným čoklem je natolik nesympatická debilní ústřední dvojka, že každý záběr, kde se objeví, je téměř k nesnesení. ()

JaninaM

Klasický Indiana Jones, akorát animovaný. Kvůli zdařilé animaci, vedlejších vtipných postaviček a pěknému prostředí jsem dokoukala do konce. Příště by to chtělo více fantazie a nový nápad. ()

draxxi

Hezka, detska verze Indiana Jonese. Sympaticke i vtipne postavy, dobra muzika, svizne tempo... Lepsi nadprumer... 27/10/2022 70% ()