Sekretářka Carla je téměř hluchá. K dorozumění jí vedle naslouchátka pomáhá i schopnost odečítat ze rtů. Přesto je však mezi ní a okolním světem propast a kolegové v práci jsou k ní hrubí. Když jí přidělí asistenta Paula, bývalého vězně, zdá se, že je její potupa završena. Paul jí však překvapivě pomůže dostat se z izolace a ukázat všem, že za něco stojí. Carla mu také na oplátku může prokázat dobré služby svým odečítacím talentem a mezi oběma se pomalu začne vyvíjet pevnější pouto... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Rajca

Skvelý film o tom, ako sa z nenápadnej sekretárky stane komplic bývalého kriminálnika. Vynikajúci Vincent a Emmanuelle z filmu robia skutočný herecký koncert. Nič nie je navyše, nič nechýba, všetko absolútne uveriteľné. Nechýba napätie ani gradácia. Paralelný príbeh mierne vyšinutého kurátora je síce trochu nenavyše, ale neobťažuje a sprestruje dej, keďže divák sleduje dve kriminálne línie. No a ešte k tomu sluchové postihnutie hlavnej predstaviteľky, ktoré vlastne v tomto prípade nie je handicapom ale výhodou a na záver netradičná love strory, robia z filmu vskutku netradičný triler, ktorý sa určite oplatí vidieť. ()

andy60

Souhlasím s uživatelem xxmartinxx - těžko vytknout, že je ve filmu něco špatně, jen mě prostě moc nebavil. Ty postavy nejsou nijak zajímavé, i když herecky zvládnuté na jedničku. A námět o propuštěném kriminálníkovi, který chce začít znova a jinak, jsem viděl asi stokrát, dokonce i Francouzi se tomu ne jednou věnovali (napadá mě Dva muži ve městě - který vítězí po všech stránkách). ()