Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sebastian Berg se vrátil ke své ženě a synovi a Martin Jung oznámí Belle, že se chce rozvést. Zakládá svou vlastní firmu a chce Bellu chránit, kdyby případně neuspěl. Lena Jungová má po maturitě a rozhodne se, že odjede jako au pair do Austrálie. Bella je připravena, že s ní odcestuje, ale Leně se to nelíbí. Bella si najde na internetu, že v Austrálii je žádaným zaměstnáním fyzioterapeut. Jenže ona zná jen rehabilitační cvičení, která praktikovala před dvaceti lety. Na australském vyslanectví se dozví, že potřebuje potvrzení, že je rok zaměstnána v oboru, a dobrou znalost angličtiny. Bella se přihlásí na kurz angličtiny a nechá se zaměstnat v masážním salonu pro pány, s jehož majitelem se domluví, že jí potvrzení dá.
Jednoho dne Bella najde u sebe doma Sebastiana, kterému dala klíče Lena a řekla mu, že může u nich bydlet. Jeho manželství je znovu v krizi a nakonec spolu skončí v posteli. Úřednice z vyslanectví Bellu v salonu vypátrá a pošle tam kontrolu ze živnostenského úřadu. Majitel zaměstnával pracovnice ilegálně a také se účastnil krádeží. Bella se však nevzdává a s úspěchem zakončí kurz angličtiny. Nakonec získá od úřednice i pracovní povolení. Jenže Lena jí jasně řekne, že chce být v Austrálii sama. Bella se tedy rozhodne, že do Austrálie neodjede.
U soudního řízení o rozvodu Martin přizná, že byl v zakládání firmy neúspěšný, a proto se už nechce s Bellou rozvádět. Rozvést se však chce Bella. Řekne mu, že teď zakládá firmu ona. Pronajme si prostory salonu, které osiřely. Martin s kufry přichází do jejího bytu, kde bydlí Sebastian. Je bez zaměstnání, protože do staré práce se vrátit nemůže... (oficiální text distributora)

(více)

Reklama

Reklama