Dva mladí surfaři Brady a Mackenzie se dostanou do 60. let, do filmu snů. Než přijdou na to, jak se dostat zpět, musí dělat vše pro to, aby nepůsobili nápadně a do filmu dobře zapadli. Brzy vyjde najevo velká rivalita mezi místními surfaři a motorkáři. Všechno se otáčí naruby, když se dvojice kluků ze současnosti stane objektem zájmu milenecké dvojice dvou hlavních postav filmu, čímž se zásadně naruší původní zápletka. Když se všichni dají do zpěvu a tance a boj mezi motorkáři a surfery vypukne, Brady a Mack se pokoušejí z filmu rychle dostat zpět do současnosti. (hábič)

wendy221

Na tento film jsem se chtěla podívat už dřív, ale nebyl ke stažení ani ke shlédnutí. Až dneska jsem ho konečně viděla a zdá se ani nelituju. Nejdřív jsem čekala Disney sračku, ale byl mě překvapil. Docela vtipné scény, chytlavé písničky a sranda ze sebe sama.Něco jako parodie na muzikál. Ani nevím jak to, ale dávám čtyři hvězdy. :) ()

Drslw

Celkom normálna sebaparódia. Tance nádherné. Škoda akurát, že slečny sa mi teda vôbec nepáčili... Ani jedna. ()

Jancaa01

West side story, Pomáda a Muzikál ze střední v jednom. Jeden z průměrných disney filmu určeny opravdu dětem do 10 let a mladým pubertackam zamilovaných do Lynche. :) ()