Epizody(20)

Příběh se točí kolem spokojeného manželského života bývalého fotbalisty a jeho manželky, bývalé modelky, který je vážně narušený po příchodu panovačné tchyně z Prahy. Tchyně se stává postrachem celé rodiny - nikdy nevíš, kdy se objeví; nikdy nevíš, kdy tě ovládne; nikdy nevíš, kdy zaútočí. Každý z členů rodiny je jiný, ale neumí bez sebe žít. Třígenerační československá rodina, která řeší víceméně běžné životní situace, se stává pro českého diváka vtipným zrcadlem jeho vlastního života. (TV Prima)

Recenze uživatele AdamesWWE k tomuto seriálu (1)

Drahá tchýně (2013)

Dobrý sitcom, pri ktorom to raz ide hore a raz dole ako na húsenkovej dráhe.. Ale aj tak, prvý diel ma bavil. I ked´ výhrady voči českým herečkám určite mám lebo niesú dvakrát sympatické a ani postavy nemajú najlepšie napísané, ale aspoň si majú Marcin a Labuda st. z koho robiť srandu a dôvod pri ktorých vzniká nejaký ten humor. Paradoxne to nieje žiadna výhra že humor je stavaný aj na slabých ženských postavách, ale nevadí, pobaví to. Celkovo som dosť spokojný s humorom, síce príbeh je jednoduchší a neposkytne zámienku na perfektný humor, ale mužské obsadenie to hravo zvláda a utiahnu to aj sami. Takže ked´ si to zhrniem, podľa mna to nieje až také otrasné, hlavne preto že mám slabosť na Marcina ktorý ani tu nesklamal. A pre mňa je to určite NAJlahšie stráviteľný, pozerateľný a aj celkom úsmevný sitcom kde vznikne pár dobrých scén. S porovnaním so sitcomami ktoré vznikali posledné mesiace v našej tvorbe (Hod´ svištom JOJ, Zita na krku MARKIZA..) mi príde tento výtvor celkom dobrý, ale aj tak to má od kvalitného sitcomu daleko. Jediný naozaj kvalitný a najlepší sitcom ktorý vznikol v našej tvorbe budú SUSEDIA, ktorú ľatku nastavili vysoko a nič sa im nevyrovná a ani tento sitcom sa im ani len nepribližuje, ale zároveň je lepší ako spomínané sitcomi ktoré vznikli na Jojke alebo Markíze. ()