Příběh osudového prolnutí dvou životů: poručíka Milana Horáka (J. Bartoška) a recidivisty Denka (P. Trávníček), prchajícího se skupinou vězňů z nápravného zařízení. Každý má svou cestu a cíl – ti dva se ale setkají, a to za dosti dramatických okolností – Horák se dostane do náhodného střetu s Denkem, kterému zkříží cestu při jeho útěku na svobodu. Tady je i zabit Horákův kamarád. Zatímco probíhá široká akce, při které má být pachatel zneškodněn, se pokusí Horák na vlastní pěst o jeho dopadení a stane se málem jeho čtvrtou obětí… (Česká televize)

Pitryx

Za mne jednoznačně kladný ohlas. Dějově to pěkně sype, nikde to nedrhne a autor se dokonce vyhnul obyklým psychostudiím. Za to má u mne velké plus. A hned nato také mínus. POZOR SPOILER: On si totiž na konci filmu položil těžké dilema a předložil jej divákům. Ale protože si sám nevěděl rady, tak to celé hodil právě na diváka. Což je podraz a za to dvacet procent dolů. Ale protože jsem se bavil a občas i dost chechtal, dávám celkem šedesátku. ()

j.sorensen

Krásný relikvie tý doby, vozy, zbraně, popraskaný domy, loupající se nápisy, špinavý ulice.Ale nejsmutnější na tom je, že za pár let, na ten strašnej sociálismus, budeme se slzou v oku ještě vzpomínat... ()

Pepi74

A mě se to líbilo. :-) Ano Trávníček mění samopaly jak spodní prádlo, ano Bartoška jde na fight sám (jak jinak) kolem se motá spousta zbytečných vojáků a esenbáků... Ale je to akční, napínavé a po pravdě jsem Trávníčkovi fandil (ano stydím se). Nejvtipnější je scénka, jak Langmiler zavelí za mnou! A doběhne podle záběrů tak pět metrů na silnici. Klasika vylívání si srdce velitelovi těsně před smrtí a bitka v prázdných krabicích neumenšuje dojem. Za mě pět výstřelů ze škorpíka! ()

fooggyy7 odpad!

Soudruh Bartoška se zachoval jako správný člen Brigády socialistické práce a proto mu náleží vyznamenání. Jedinou chybu udělal v tom a nejenom on, ale celý štáb ČT, že jsem se málem potrhal smíchy a mohl jsem zahynout na úplavici ()

xentrixx

Poklusem běžící boxer Barťák v beranici a lepidlem oblažený Paul Smallturf s arzenálem sapíků pod baloňákem, to je prostě tvrdá pecka,  či jak se ve slušných rodinách říká - hardcore. ()

Hombre8

Hrdinná Vojska MV s Bartoškou, který je na svou roli jistě dodnes pyšný, v čele. Do poloviny to ještě šlo. Pak přišly chyby a nesmysly. Škoda. Ty výměny SA 61 za SA 23 a zpět byly fakt tristní. ()

MBob

Moc akcnich filmu/inscenaci se v Cechach nenatocilo, tento tv film je vyjimkou. Pusobi usmevne naivne, ale neztraci dech a porad se neco deje. ()

Birkhoff

Nejvíc mě pobavilo, jak si Jirka Bartoška, na základě nevykouřené špinky, uvědomil, že si musí zajít do Lékárny, pro kysličník! ()