poster

Metallica: Quebec Magnetic (koncert)

 • USA

  Metallica: Quebec Magnetic

Hudební / Dokumentární

USA, 2012, 135 min

Režie:

Wayne Isham

Kamera:

Ramsey Nickell
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Andersis
  ***

  Od dob Black alba to šlo s Metallicou z kopce a hlavně s Larsem který není schopnej zahrát svoje skladby tak jak mají být !! Někdy to působí opradu ........................ no................. debilně. PS: Doufám, že album Death Magnetic výjde zremastrované, protože ten zvuk je opravdu, ale opravdu příšerně přepálenej a zhuštěnej.(28.4.2013)

 • zekon
  ***

  Jeden z mála dívatelných koncertů Metallica. Chrlí spoustu záznámů všech možných koncertů vždy s mizernu kvalitou zvuku. Tady je to super. DTS, fullHD, a tím to končí. Muzikantsky velmi dobré, nicméně to jak zničili za ta léta koncertování některé songy, jak se Hetfield ani nesnaží zpívat a z 50% mluví a z 20% vydá raději skřek je víc než trapné. I na koncertě je vidět že novější skladby jsou otřesné a nezajímavé, proto musí koncert táhnout staré pecky. Nedávno jsem viděl poslední koncert UDO, je to jak srovnat šlapající BMW se starou rozhrkanou Oktávkou. Skupina kterou je lepší poslouchat z CD než si zkazit chuť koncertem, ano jsem konzervativní, Master of Puppets je pro mě TOP album HM, ale koncert Metallica jedině VHS 1993, to je jediný dívatelný.(17.1.2013)

 • jojinecko
  ****

  Koncert, ktorý má gule a ktorý naplno využíva finančné možnosti skupiny, takže perfektná práca kamier je samozrejmosťou. Vcelku prekvapil playlist, kde dominuje posledný album, ktorý je síce kalkulom jak sviňa, ale nás old-school fanúšikov, ktorý na Metallice vyrastali musel (resp.mal by) potešiť... Btw Lars Ulrich je arogantný badass.(4.2.2013)

 • Luk Skywalker
  ****

  Do hodiny dvacet to není nic moc až na pár hitovek a skvělé (v té době novinky) My Apocalypse a pak se to rozjede kvartetem skladeb Master of Puppets, Battery, Nothing Else Matters (nebrzdí zde tempo, jak by se mohlo zdát) a Enter Sandman. Následná Killing Time (cover od Sweet Savage) taky dobře zapadá do závěrečného tempa, pak stará vypalovačka Whiplash a přídavková Seek & Destroy. Zprvu to nebylo moc záživné, nakonec se to rozjelo ve velmi dobrý koncert.(15.12.2017)

 • Rockerman
  *****

  To je Metallica, jak ji mám rád!!! Po velkém tápání a bezradnosti v 90tých letech minulého století a kontroverzním albu St.Anger ze začátku století 21., se Metallica opět vrátila k tomu, co umí nejlépe, k poctivému thrash metalu. Natočila Death magnetic, které nedosahuje úrovně prvních čtyř alb v jejich diskografii, ale přesto je to nejlepší deska od "...and justice for all"! Quebec magnetic zachycuje kapelu v té nejlepší formě, dokonce i Hetfield zpívá čistě, já si to moc užíval a mé hodnocení je jednoznačné!!!(28.1.2013)

 • - Lars Ulrich jako zakladatel kapely a člen je veřejností i kritiky často kritizován a označován jako špatný bubeník. (JirkaLexa)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace