Reklama

Reklama

Metallica: Quebec Magnetic

(koncert)
  • USA Metallica: Quebec Magnetic
Trailer

VOD (1)

Koncertní klenot Quebec Magnetic je unikátním, precizně zpracovaným záznamem legendární show. Takhle hraje kapel na svém vrcholu... „a na ničem jiném nezáleží.“ (Atlantis Entertainment)

Videa (1)

Trailer

Recenze (20)

PamelaJJK 

všechny recenze uživatele

Naprosto dokonalá show, která Vás uzemní jako Rocky pravým hákem... Koncert má úžasnou atmosféru, dokonalý drive a tempo a neskutečný tah na branku. Člověk jen může litovat, že tam nemohl být. Metallica tímto může opětovně zavřít hubu všem, kdo jí haní a pomlouvají, že už to není ono... Je to ono! Je to PŘESNĚ ONO!!! A málokdo se na ně chytá... Tak bylo, je a doufám, že ještě dlouho bude... Prostě vydařený a pohodový koncert. Všem vřele doporučuji. ()

Luk Skywalker 

všechny recenze uživatele

Do hodiny dvacet to není nic moc až na pár hitovek a skvělé (v té době novinky) My Apocalypse a pak se to rozjede kvartetem skladeb Master of Puppets, Battery, Nothing Else Matters (nebrzdí zde tempo, jak by se mohlo zdát) a Enter Sandman. Následná Killing Time (cover od Sweet Savage) taky dobře zapadá do závěrečného tempa, pak stará vypalovačka Whiplash a přídavková Seek & Destroy. Zprvu to nebylo moc záživné, nakonec se to rozjelo ve velmi dobrý koncert. ()

Reklama

Andersis 

všechny recenze uživatele

Od dob Black alba to šlo s Metallicou z kopce a hlavně s Larsem který není schopnej zahrát svoje skladby tak jak mají být !! Někdy to působí opradu ........................ no................. debilně. PS: Doufám, že album Death Magnetic výjde zremastrované, protože ten zvuk je opravdu, ale opravdu příšerně přepálenej a zhuštěnej. ()

Satan 

všechny recenze uživatele

Poslední ohlédnutí za Death Magnetic tour natáčené na návštěvě v Quebecu...velmi dobrý setlist a výběr nejnovějších písní jiný než v Nimes (My Apocalypse a Judas Kiss potěšili asi nejvíc), akorát ten Lars už začíná kapelu povážlivě brzdit. Sype se mu tempo, svoje hraní až příliš zjednodušil a dvojšlapku snad úplně vynechává. Každopádně nikdo nebude mít tak úžasný zvuk kytar jako Metallica...Het zase válí a obrazově je to lahůdka, byť pár hluchých míst (zbytečně) tu je - příliš velké detaily, blur atd. Jacquoille: nepřečet, nechytračím a nejsem hudebně hluchý...tak dobře, vynechává "dva kopáky", výsledek zní stejně suše, popř. nepřesně ()

slashgibson 

všechny recenze uživatele

Metallica si dala ďalší cieľ, natočiť koncert v 3D.  Tento dvojhodinový dokument Vám má preniesť zážitok úplne novom rozlíšení. Pridá k tomu príbeh , v ktorom má chalan dopraviť z miesta A do miesta B a následne udalosti odohravajúce sa počas toho príbehu korešpondujú so songami počas koncertu.  Nemá to také gule ako kedysi , ale dá sa to zvládnuť. Predsa je to Metallica, s ktorou to ide pomaly dole vodou od roku 1991. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

  • Lars Ulrich jako zakladatel kapely a člen je veřejností i kritiky často kritizován a označován jako špatný bubeník. (JirkaLexa)

Reklama

Reklama