poster

Metallica: Quebec Magnetic (koncert)

 • USA

  Metallica: Quebec Magnetic

Hudební / Dokumentární

USA, 2012, 135 min

Režie:

Wayne Isham

Kamera:

Ramsey Nickell
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mire
  *****

  "Quebec Magnetic" síce nie je natočený takým epickým štýlom, ako starší záznam "Cunning Stunts", ale koncert je to opäť excelentný. Som rád, že sa nešetrilo skladbami z vtedy aktuálnej dosky "Death Magnetic", ktoré naživo evidentne fungovali, pretože na turné k "St. Anger" sa do playlistu horko-ťažko prepracovali dve-tri pesničky z menovaného albumu. A keď sa k novému materiálu pridajú také šupy, ako Shortest Straw či Damage Inc., je vymaľované.(5.4.2017)

 • jojinecko
  ****

  Koncert, ktorý má gule a ktorý naplno využíva finančné možnosti skupiny, takže perfektná práca kamier je samozrejmosťou. Vcelku prekvapil playlist, kde dominuje posledný album, ktorý je síce kalkulom jak sviňa, ale nás old-school fanúšikov, ktorý na Metallice vyrastali musel (resp.mal by) potešiť... Btw Lars Ulrich je arogantný badass.(4.2.2013)

 • zekon
  ***

  Jeden z mála dívatelných koncertů Metallica. Chrlí spoustu záznámů všech možných koncertů vždy s mizernu kvalitou zvuku. Tady je to super. DTS, fullHD, a tím to končí. Muzikantsky velmi dobré, nicméně to jak zničili za ta léta koncertování některé songy, jak se Hetfield ani nesnaží zpívat a z 50% mluví a z 20% vydá raději skřek je víc než trapné. I na koncertě je vidět že novější skladby jsou otřesné a nezajímavé, proto musí koncert táhnout staré pecky. Nedávno jsem viděl poslední koncert UDO, je to jak srovnat šlapající BMW se starou rozhrkanou Oktávkou. Skupina kterou je lepší poslouchat z CD než si zkazit chuť koncertem, ano jsem konzervativní, Master of Puppets je pro mě TOP album HM, ale koncert Metallica jedině VHS 1993, to je jediný dívatelný.(17.1.2013)

 • Andersis
  ***

  Od dob Black alba to šlo s Metallicou z kopce a hlavně s Larsem který není schopnej zahrát svoje skladby tak jak mají být !! Někdy to působí opradu ........................ no................. debilně. PS: Doufám, že album Death Magnetic výjde zremastrované, protože ten zvuk je opravdu, ale opravdu příšerně přepálenej a zhuštěnej.(28.4.2013)

 • Demonic189
  *****

  Posledné ohladnutie za turné k Death Magnetic má nazov "Quebec Magnetic" a kapela opat predvádza vyborne divadlo. Zvuk je skvelý, i ked oproti turné 93, resp. 96 akosi slabší, lepšie povedane - nema take gule. Playlist je zaujimavy s množstvom staršich kusov, vykony skvele, takže jedina vec, vdaka ktorej strhavam nejake tie body je atmosféra tohto filmu. Tie zabery jednoducho nemaju atmosféru a štýl, na ktorý sme boli zvyknutí zo starších záznamov. Škoda...(12.11.2014)

 • - Lars Ulrich jako zakladatel kapely a člen je veřejností i kritiky často kritizován a označován jako špatný bubeník. (JirkaLexa)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace