Manželia Philip a Elizabeth cítia, že ich rodinné tajomstvo začína byť priveľkou záťažou. KGB sa rozhodla sledovať nový cieľ, ktorý má záujmy v Juhoafrickej republike. Túto úlohu vedenie pridelí Elizabeth a nováčikovi Hansovi, ktorého nedávno sama zaúčala do remesla špionáže. Pre agenta FBI Stana Beemana nastanú ťažké časy doma aj v práci. Martha Hansenová musí v zamestnaní čeliť šokujúcemu vývoju udalostí. V kancelárii agenta Gaada odhalia plošticu a celé ústredie FBI je hore nohami! Podarí sa Marthe včas zahladiť stopy, ktoré vedú k nej a zničiť nezvratné dôkazy, ktoré by ju usvedčili zo špionáže? (TV JOJ)

Necrotongue

Další výborný díl. Akci si tvůrci šetřili až na závěr, ale o to byla zběsilejší. Důležitější se mi zdá být to, že skvěle fungují ty pasáže, které jsou akceprosté. Dialogy jsou tak dobře napsané, že je zajímavá každá věta a to je prostě luxus. ()

chozze008

To je jak kdyby to psali dva a přetahovali se, který díl bude lepší, z této série zatím nejlepší (do háje s Marvel a DC, jediný na co tam můžete čumět je že uvidíte občas v akci Punishera, jinak je většina z těchot serošů o ničem) ()