poster

Houston (festivalový název)

 • Německo

  Houston

Drama

Německo, 2013, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • wikked
  **

  Popis trochu klame a ve skutečnosti je otravný Američan v baru bohužel téměř jedinou zajímavou věcí. Slibně rozjetý film o alkoholikovi/head hunterovi, co přijíždí do Houstonu tajně nahánět CEO jiné firmy, má určitě plus v takové tíživé atmosféře beznaděje, jelikož se hlavnímu hrdinovi skutečně stále nic nedaří. Jenže děj je na svou stopáž příliš rozvláčný a nakonec vyšumí do ztracena. // KVIFF 48(4.7.2013)

 • campix
  ***

  [MFFKV - 2013] Za vším stojí solidní nápad. Kdy se musí německý headhunter vydat do USA, kde má předložit nabídku šéfovy jedné velké firmy. Nic ovšem není tak jednoduché jak se zdá a také vše není takové, jaké by se mohlo zdát po přečtení obsahu. Celkem solidní nápad je zabitý 107 minutami strašlivé nudy. Celkem se během filmu nestane nic zajímavého, jen víte, že hlavní hrdina je stále v prdeli a nic se mu nepodaří.(13.7.2013)

 • kusper
  ***

  48. MFF KV Tento film je typickým důkazem, že forma nemůže přesáhnout obsah. Krásné nic.(7.7.2013)

 • Slarque
  **

  Až budete potřebovat sepsat definici pojmu „průměrný festivalový film“, podívejte se na tento případ. Příběh neúspěšného manažera v krizi drží nad vodou civilní herecký výkon Ulricha Tukura a zajímavá práce kameramana. Na všechno z děje bez problémů zapomenete nejpozději při závěrečných titulkách (50%).(12.7.2013)

 • SLOTH
  ***

  uměleská forma nemusí být za každou cenu všude(7.7.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace