Někdo tam nahoře mě má rád (festivalový název)

Somebody Up There Likes Me

Komedie

USA, 2012, 76 min

• dubinak

Když mě vyhodili z Času, že už se tam na Dívku nevejdu, musela jsem se dostat přes fázi vnitřního vzteku a zašla jsem na tohle. No, tak mou momentální deprivaci to nevykompenzovalo ani zdaleka, ale alespoň mě to trochu rozveselilo a přivedlo na jiné myšlenky. No, myšlenky... U tohoto filmu vlastně ani nemusíte mít mozek. Zdejší vtip je totiž jako ten, který vám jako malému dítěti vyprávěl potají prastrejda, aby byl váš oblíbený příbuzný. Někdy jsem na tuhle hru prostě přistoupila a někdy ne, když to hraničilo s trapností, což se tu stávalo docela často. V sále se našli i tací, kteří doslova křičeli v humorném opojení. Takže bez urážky, ale pokud jste buran, budete nadšeni. KVIFF 2018 (13.8.2018)

Dosti bizarní indie flick s vynikajícím obsazením a skvělým humorem. Po prvním zhlédnutí 6/10, ale napodruhé to bude 8/10. Podobné: Pictures of Superheroes, A Bag of Hammers.(13.9.2014)

• the_robbie

Aby bolo jasné, mám rád indie filmy o ničom, ale tento film bol naozaj hrozný. Celý čas som mal v hlave otázku "prečo by toto niekto natočil?". Pozrieť akurát tak zo zaujímavosti.(12.5.2013)

Briliantně absurdní! Navíc skvěle zahrané.(31.7.2014)

absurdní humor dle mého gusta. Ale divný film to je, to se musí nechat :)(24.2.2014)