Stopařka (TV film)

Komedie / Krátkometrážní

Československo, 1978, 15 min

Jaromír Zaoral
  • LadyPupu

Stokrát omletý námět - ženáč vs. stopařka s nekalými úmysly. Jako zásadní chybu vidím to, že do role stopařky byla vybrána slečna od pohledu blbá jak troky, plochá jak prkno a s knírem jako bonus. Tím pádem je každému vnímavějšímu divákovi jasný, že tady se znásilňovat nebude. Psychologická hra rozehraná ve wartburgu grády taky neměla, takže všehovšudy 1 hvězda za to, že těch 15 minut se to vydržet dalo.(19.1.2017)

Jak snadno přijít (na tehdejší dobu) k hodně penězům aneb autostop je zlatý důl. 60%(9.2.2013)

Ani nespočítám, kolikrát už mi někdo vyprávěl, že jeho kamarád, kolega z práce, švagr nebo kdokoliv jinej vzal do auta stopařku a ta ho začala vydírat, že chce prachy, nebo půjde na fízly a řekne, že ji chtěl znásilnit. Tak aspoň už vim, kde má tahle historka prapůvod. Jinak ve filmu v podstatě hrajou akorát dva herci (Karel Vochoč a nějaká pro mě neznámá mladá herečka s knírem) a jeden Wartburg. Taková malá televizní jednohubka. A Karel Vochoč se měl radši zachovat jako řidič Charvát ve filmu Smrt stopařek :-)(13.9.2013)

• 5150

Malý bakalářský příběh o tom, jak náhle se může zkomplikovat cesta za rodinou pro muže středního věku, pokud do auta nastoupí mladá prolhaná stopařka. V hlavní roli Karel Vochoč za volantem automobilu značky Wartburg. // Stopáž pouze okolo 15 minut.(6.2.2013)