Young Ones

Scénografie:

Sharon Lomofsky, Brian Glaser

Kostýmy:

Diana Cilliers

Nějak nedokážu pochopit, proč má Young Ones tak nízké hodnocení. Podle mě se jedná o hodně slušné postapokalypticky realistické sci-fi s nádechem westernu. Nicméně problém filmu je možná v tom, že postavy v něm nejsou dvakrát sympatické. Také je poměrně nestrannej, takže tu nenajdete jedinou postavu, která by Vám vysloveně sedla. Na druhou stranu ale nemůžete říct, že by žádná z nich nebyla něčím zajímavá. Zajímavý je i způsob vyprávění a jeho zakončení, které burcuje po vzoru dřívějších westernů. Paní Pomsta tak opět udeřila.(27.8.2015)

• Aljak

Čo toto bolo za blbosť? Akčný sci-fi western, tak to už je mi len kombinácia! Scenár veru nebol najhorší a myslím, že na tej ústrednej zápletke by sa dal postaviť celkom slušný príbeh. Vyschnutá schátrala krajina bez vody bola výbornou kulisou, no to spracovanie bolo naozaj naozaj hrozné! Už len všetky tie ústredné postavy boli dosť nanič, a keď sa k tomu pridali všetky tie zbytočné prvky, podivné zvraty v deji a úbohé dialógy, tak to jednoducho dopadnúť dobre jednoducho ani nemohlo. Ale aspoň 1* za tie púštne kulisy a aspoň náznak schopnej zápletky.(10.12.2014)

• hygienik

Odpad som musel dať paradoxne kvôli EF, ktorá bola väčšinou zárukou, že každému jej filmu, aspoň tú 1 hviezdu dám. Tu hrala zatiaľ najhoršie (divácky najnesympatickejšie). Áno, viem, že za to nemôže len ona, ale hlavne zúfalo slabučký scenár. Neznášam westerny... po tomto filme viac než predtým. Trestuhodná nuda!!(4.12.2014)

Sympatie tahle atmosférická žánrovka s dobrou kamerou a minimalistickým pojetím určitě vzbuzuje. Příběh o vášni, zradě a pomstě v postapo western kulisách je dobře nasnímán, zahrán a ozvučen. Bohužel jen na atmosféře se celý film nepodařilo vystavět a i díky slabšímu scénáři je tak pouze pro milovníky žánru.(9.2.2015)

• Psema

Sci-Fi western jedna báseň, jenom kdyby se Paltrow TOTÁLNĚ nevy*ral na vyprávění. Takhle je to v podstatě k nevydržení. Ať už kvůli postavám, které jsou ze 3/4 na tečku, nebo tempu, které je cca 90 minut v záporných hodnotách. Jsem docela rád, že jsem za to nedal pár měsíců zpátky při návštěvě Paříže ani Euro. Odešel bych...(19.10.2014)

• - Natáčení filmu probíhalo v období února až března roku 2013. (Tristan Rafael)