Young Ones

• Velká Británie Bad Land: Road to Fury
Trailer 2

V nedaleké budoucnosti přemění Ameriku katastrofické sucho na vyprahlou pustinu. Zatímco většina lidí těžce zdevastované oblasti opustila, někteří odmítají ze svých domovů odejít v naději, že se déšť vrátí. Ernest Holm je jedním z těch, kteří zůstali. V nevlídném prostředí brání farmu před nájezdy banditů, zajišťuje zásobovací cesty a snaží se postarat o svou rodinu. Přítel jeho dcery má ale s Ernestovou zemí jiné plány a nezastaví se před ničím. (dresi)

Trailer 2

Aljak

Čo toto bolo za blbosť? Akčný sci-fi western, tak to už je mi len kombinácia! Scenár veru nebol najhorší a myslím, že na tej ústrednej zápletke by sa dal postaviť celkom slušný príbeh. Vyschnutá schátrala krajina bez vody bola výbornou kulisou, no to spracovanie bolo naozaj naozaj hrozné! Už len všetky tie ústredné postavy boli dosť nanič, a keď sa k tomu pridali všetky tie zbytočné prvky, podivné zvraty v deji a úbohé dialógy, tak to jednoducho dopadnúť dobre jednoducho ani nemohlo. Ale aspoň 1* za tie púštne kulisy a aspoň náznak schopnej zápletky. ()

Hollohlaway

Sympatie tahle atmosférická žánrovka s dobrou kamerou a minimalistickým pojetím určitě vzbuzuje. Příběh o vášni, zradě a pomstě v postapo western kulisách je dobře nasnímán, zahrán a ozvučen. Bohužel jen na atmosféře se celý film nepodařilo vystavět a i díky slabšímu scénáři je tak pouze pro milovníky žánru. ()

kaylin

Zajímavé sci-fi, kde je budoucnost pouze prostředím pro to, aby se zde odehrálo lidské drama. Dokud byl na scéně Michal Shannon, bavilo mě to, čekal jsem, jak se to vyvine. Jakmile se Shannon dostal pryč, Kodi Smit-McPhee a Nicholas Hoult převzali jeho post a předvedli dobrý herecký výkon, ale příběh bohužel nedokázal nijak rozvinout zajímavé prostředí a námět, prostě šlo jen o následky jednoho činu. ()

Psema

Sci-Fi western jedna báseň, jenom kdyby se Paltrow TOTÁLNĚ nevy*ral na vyprávění. Takhle je to v podstatě k nevydržení. Ať už kvůli postavám, které jsou ze 3/4 na tečku, nebo tempu, které je cca 90 minut v záporných hodnotách. Jsem docela rád, že jsem za to nedal pár měsíců zpátky při návštěvě Paříže ani Euro. Odešel bych... ()

hygienik odpad!

Odpad som musel dať paradoxne kvôli EF, ktorá bola väčšinou zárukou, že každému jej filmu, aspoň tú 1 hviezdu dám. Tu hrala zatiaľ najhoršie (divácky najnesympatickejšie). Áno, viem, že za to nemôže len ona, ale hlavne zúfalo slabučký scenár. Neznášam westerny... po tomto filme viac než predtým. Trestuhodná nuda!! ()

• Natáčení filmu probíhalo v období února až března roku 2013. (Tristan Rafael)