Pekelná výzva

(pořad)

Zábavný soutěžní pořad, v němž soutěžící odpovídají na poměrně lehké otázky. Jedinečnost Pekelné výzvy ale tkví v tom, že jsou během svých odpovědí vystaveni neobvyklému stresu a všelijakému vyrušování. Soustředit se správně zodpovědět byť i jen triviální dotaz bude opravdu náročné. Mezi rušícími elementy se objeví např. elektrické šoky, hlasovací tlačítko obklopené kaktusy (v tom případě budou mít soutěžící zavázané oči), prst v pastičce na myši, zásah paintballovou puškou, uhýbání wrestlerovi nebo třeba lechtání. V každém z dílů budou diváci svědky nejen nevšedních pokusů, jak soutěžící vyvést z míry a zabránit jim ve správných odpovědích, ale i neopakovatelných reakcí vyrušovaných uchazečů o „pekelné“ vítězství. (oficiální text distributora)

M0NCA

Viděla jsem sice jenom jeden díl, protože bych víc asi nezvládla, i tak si ale dovolím hodnotit. Aby někdo vymyslel tuhle bejkárnu, musel to být celkem divoký večírek. Něco ve stylu "Hej, kámo, což takhle dát dohromady pár zoufalců a vystavit je zvráceným úkolům?" pronesl pak pan X, načež pan Y odvětil "Skvelej nápad, bro, sledovat někoho, jak čůrá v kadibudce mě dost baví, k tomu přidáme střílení gumičkou do obličeje a budu nadšenej!" Ale Pazderková tu aspoň konečně vypadá méně jako transvestita, za to má ode mě jednu hvězdičku. ()

Blz2g

Česká parodie na faktor strachu v čele s pohotovou Pazderkovou, která srší vtipem, ironií i sarkasmem. Avšak nebýt jí, nedalo by se na to po pár dílech, kdy se plní dokola stále jedny a ty samé úkoly, ani koukat. Ano, sledovat soutěžící a jejich odpovědi na celkem jednoduché otázky, když je při tom rube judista s černým páskem, je celkem zábava. Ostatní je ale nuda a finále fakt trapas. Ale co by lidi neudělali pro sto táců, že? ()

Shaleman

Ta jedna hvězda je za pár dobrých nápadů a ostrou pazderkovou ale jinak je celá show slabá bez jiskry a zcela zbytečná. Rychle se okouká jako každá "jiná" vědomostní soutěž a to jsem tolik dílů ani neviděl. ()

Oonika

Pazderková podle mě tuhle soutěž pozdvihuje na extra úroveň. Jako soutěž sice nic moc, ale ty její hlášky jsou prostě bezkonkurenční. Výborná mrcha! ()

007.

Dost netradiční a originální soutěž, do které bych se nepřihlásil ani náhodou a celkem obdivuji, čeho jsou lidi schopní pro max. 100 000 KČ. Hodnotím po prvním díle, u kterého jsem se smál, až mě píchalo pod žebry. 1. a 3. kolo bylo perfektní, ale to poslední na záchodech bylo sice zábavný, ale dle mého ponižující a za to strhávám jednu hvězdu. Ještě 4. díl byl výborný, jinak nadprůměr. Některé disciplíny jsou dost nechutné jezení či dávání si do pusy vepřová oka, penis, varlata nebo jezení moučných červů. Nejlepší disciplíny judo, elektrošoky, rozbíjení vajec a lahví o hlavu. Viděno 12.dílů. 60% ()

Kenty

Celkem slušný, vtipný pořad o posunutí hranic pro dosažení peněz. Iva Pazderková posunuje tento pořad o úroveň výše svými reakcemi na soutěžící a kromě kopírování Slavíkové, umí být i originální. Trochu velké mínus je, že se stále opakují úkoly a tím se ztrácí ta originalita pořadu. Vzhledem k českému rybníčku trochu nadprůměr. ()

Kinpr

Nečekal jsem nic jiného, než českou okleštěnou verzi Fear Factoru. Z části jsem se nemýlil. Ale jinak jsem se totiž kupodivu u některých (zvláště těch bolavých) úkolů docela nasmál. Po prvním díle 3*. ()

Milda003 odpad!

Iva Pazderková všude hlásala jak jí vadí, že její show na stojáka lidi berou jako její hlavní "projekt", že je to i herečka a blablabla, což jsem chápal - taky by mi to vadilo. Ovšem proč do tohoto pořadu šla to je mi nejasné, tím si reputaci nezlepší... Sice jí už nebudou říkat "blbá blondynka ze stojáka" ale namísto toho snad jen "blbá Pazderková" ()

Judy24

Měla jsem v plánu tuhle soutěž příšerně nenávidět a zuřivě ji tady pomlouvat, ale po třech shlédnutých dílech musím přiznat, že jsem se zatím pokaždé královsky bavila a i když je pravda, že se opakování úkolů trochu začíná okoukávat, pořád ještě se těším na další epizodu. Iva Pazderková je tak nechutně cynická a nepříjemná, až je vlastně hrozně vtipná. Sem tam se objeví moment (hlavně u posledního kola), kdy je mi soutěžícího líto, ale ona ani tehdy nevyužije příležitost, aby mu ulevila na duši. Je to sprosté, posměšné, zahanbující a naprosto podlé. A jelikož takové věci mi svědomí normálně nedovolí dělat, ani se jim smát, nezbývá mi nic jiného, než si pustit Pekelnou výzvu, kde tohle všechno dělají za mě a na mně už tak zůstane jenom ten smích. ()

dewil21

Lidi jsou fajn, lidi si nekoupíš... V téhle televizní parádě je k vidění parta retardů, kteří si neumí spočítat, že by se jim mnohem víc vyplatilo jít házet lopatou, když jsou jejich znalosti leckdy pod úrovní absolventa zvláštní školy a tak pro pár šušňů baví národ podobně založených inteligentů s povděkem sledujících, jak hluboko lze klesnout... ()

doli141

Velké zklamání... od COOL jsem čekal víc... akorát první kolo mělo nějakej smysl, ale pátý kolo kde odpovídá první kterej se dřív vychč*je je opravdu trapárna největšího kalibru... ()

jirin_cz

První díl byl zábavný a bavil mě. Ale další díly nic zajímavého nepřinesli, některé soutěže už se hodně opakovali. Co jsem viděl některé díly (tusím že) britské, byly více různorodé úkoly. Pazderková jako moderátorka, žádná sláva, rádoby vtipné komentáře moc vtipně nepůsobí a jsou příliš umělé. ()