Šerif Hall (Bud Spencer) je obľúbený pre svoju láskavosť a ústretovosť. Na jednej z obhliadok mesta stretne malého podivného chlapca, ktorý tvrdí, že pochádza z vesmíru. Šerif sa snaží zistiť jeho meno a vrátiť ho rodičom. To sa mu ale nepodarí, pretože chlapec stále tvrdí, že sa volá H7-25 a pochádza z cudzej planéty. Zároveň sa ho pokúša presvedčiť svojimi mimoriadnymi schopnosťami a mimozemskou technikou. Šerif mu postupne začína veriť a stane sa jeho priateľom. O chlapcovi sa však dozvedá aj armáda, ktorá s ním má svoje vlastné plány. Chlapca unesú a šerifovi nezostáva nič iné, len oslobodiť malého mimozemšťana z vojenskej základne, aby si ho mohol včas vyzdvihnúť jeho otec, ktorý sa už blíži k Zemi z vesmíru. (TV JOJ)

xladojx

Šerif a mimozemšťan byl první film, který jsem viděl v kině, nedlouhou dobu předtím než jsem nastoupil na základní školu, ve věku pěti let, proto si taky na hodnocení zatím netroufám... ()

KdG

Dětský představitel mimozemšťana je vysloveně nesympatický, Bud odvádí standardní výkon. Jinak je to celé naivní, nudné a nemá čím překvapit. ()

OldaB

V dětství jsem tento film miloval, ale nostalgie je opravdu zrádná věc. Po půl hodině jsem silně uvažoval o tom, že film vypnu, ale pak jsem se i celkem bavil. Buda Spencera mám rád, ale tento film je opravdu spíš pro děti. ()

Renie42

Už to nemělo takovou šťávu, jako když je ve filmech s Terencem Hillem. Čekala jsem na konec a i ten kluk dost opruzoval. ()

Bigfuckman

V dětství to byl můj velmi oblíbený film spojený s parádním hudebním doprovodem. Dnes jsem již shledal na filmu chyb jak maku na poli a nemůžu ani z nostalgie dát větší hodnocení než 2 **. ()

Dinsberg

Ačkoli Bud Spencer, i když na to měl, se nestal velkým hercem, tenhle film je i pod úroveň komparzistů v jeho největších filmech. Ještě štěstí, že v Osvícení nehrál Cary Guffey. Jistě by byl stejně otravný jako tady. ()

Stejšn

Tenhle film, stejně jako Blízká setkání, trpí účastí snad nejnetalentovanějšího dětského herce všech dob. ()

subic

H-7-25, to jsem u nás viděl už jako děcko někdy v osmdesátkách, ale o čem že to bylo? Italové se vrhli točit do USA nebo se aspoň tak tváří. Nemůže chybět ani závěrečná mlátička. Pro děti asi dobrý, mě už to zase tak úchvatné nepřišlo. ()

rafix

Když jsem na tom byl v kině, tak jsem se stašně smál, jak Bud Spencer mláti ty padouchy hlava nehlava. Dnes tomu jsem se málo smál, proto, že jsem to už viděl v kině. Jsem rád, že to vyšlo na dvd. ()

Graeme

Je to film pro děti, jako takový ty čtyři hvězdičky klidně může dostat. Ale dospělí se budou asi trochu nudit. ()

siriusak

Tenhle film pro mě představuje dětství, byl jsem na něm dokonce 4 krát v kině. Holt nostalgie je bestie s velkýma drápama. Koupil jsem dvd na stánku a po shlédnutí jsem nemohl pochopit, co jsem na tom jako kluk viděl, ale s hodnocením nemůžu jinak, něco uvnitř mi říká, dej pět hvezdiček, nebo dostaneš pěstí :) ()

Mufiak

Ten malý chlapec ma neskutočne iritoval, ba zdvíhal vo mne adrenalín zakaždým keď sa znovu dostal do záberu. Toto nezachráni ani Bud, keď sa tam stále strihne naj-nesympatickejšie dieťa vo filmovom priemysle. ()

SNCIS

"Pojedeš domů? Jak se jmenuješ?" - "H-7-25." - "Taky mimozemšťan, že jo?" - "Ano." Bouchač Spencer v milé komedii o zatoulané mimozemšťanovi. Vtipná část byla ta s mluvícím koněm a pokec u generála, takže označení komedie je správné. Vytknu střih ten je v některých momentech divoký: Scéna s vojáky, když odvádí mimozemšťana do letadla nebo ta jak Spencer zapaluje papír palcem. Pokud budete dobře koukat, tak si toho hned všimnete. "Teď jsi mimozemský šerif." - "Jsem hodně mimo, ale ještě víc zemský." Nicméně mi to celkem sedlo, ale podruhé se na to, už asi nepodívám. - 70%. ()