Reklama

Reklama

Detektivem nanečisto

  • Česko Nono, Zigzag Kid (festivalový název) (více)
Trailer

Obsahy(1)

Inspektor Feierberg má syna, který tvrdí, že jeho otec je nejlepším policistou na světě. Amnon Nona Feierberga od tří let systematicky učí a připravuje, aby mohl jednou pokračovat v jeho profesionální dráze. Otec se synem se nevěnují obvyklým dětským hrám, ale nacvičují všelijaké policejní praktiky, jako je správná technika nasazování pout nebo čtení stop. Do bar mitzvahja chybí už pouhé dva dny, když Nono při cestě vlakem najde podivný dopis, který ho zve na jakousi tajnou misi. Nono je přesvědčen, že v této záhadě má prsty jeho otec, a tak bez nejmenšího zaváhání po hlavě skočí do rýsujícího se dobrodružství. Jakmile to udělá, začne se situace neuvěřitelně zamotávat. (Film+)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (5)

Shitonit 

všechny recenze uživatele

Tak to mě trochu minulo... film kterej je jistě super, trefí-li se do svý cílovky. A to já bohužel pateně nebyl. Debyl. ()

Marsik 

všechny recenze uživatele

Moc hezký rodinný film, který doporučuji všem rodinám, bez ohledu na věk dětí či rodičů. Poutavě napsané, napínavé, bez trapných či hloupých momentů. Přesně takhle by měl vypadat film pro celou rodinu. Snad nebudu dělat nevyžádanou reklamu, když řeknu, že film je ke shlédnutí na youtube (nikde jinde jsem ho nenašel). 80% (with A+J.) ()

Davered 

všechny recenze uživatele

Krasa - chytry detsky film plny nevazane hravosti a energie. Vincentu Balovi tenhle typ filmu sedi. Snad se nekdy objevi na CT. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama