poster

Through the Night

Krátkometrážní / Horor / Mysteriózní / Fantasy / Thriller

Irsko, 2009, 10 min

Režie:

Lee Cronin

Scénář:

Lee Cronin

Kamera:

Tom Comerford
 • PetrPan
  ****

  Člověk někdy neví vedle koho spí..atmosférický hororový kraťas natočený velmi elegantně a s citem pro detail - http://www.youtube.com/watch?v=FtMrijLJfmU(4.4.2013)

 • corpsy
  ****

  Občas máme všetci nočné mory. Niekto ale stelesnené. Tento skvelý kraťas si zaslúži uznanie za pekne šrubovanie napätia a (ne)jednoznačný záver.(19.4.2018)

 • SOLOM.
  ***

  Irové se nezdají, ale občas dokáží i oni „vypotit“ docela zajímavou podívanou. Asi se teď budu muset více strachovat, vedle koho ležím v posteli, než kdykoliv předtím. Docela zajímavý snímek má slušně stupňující se atmosféru, která nám nabídne i celkem uspokojivé vyvrcholení. Rozhodně jeden z těch lepších krátkometrážních kousků, které jsem v poslední době viděl.(27.12.2017)

 • Aluska88
  ****

  Přesně tento typ filmů miluju, i když jsem z nich pak strachy podělaná:) Mladý pár vedle sebe v posteli tráví noc. Vám i tomu týpkovi však za chvíli dojde, že jeho přítelkyně se začíná chovat jaksi divně. Něco tu nehraje. To, co s ní je, nebudou jen obyčejné noční můry... Závěr je "pretty creepy."(17.2.2014)

 • *CARNIFEX*
  ***

  Pekne budovaná atmosféra so solídnym vyvrcholením, akurát škoda, že nebolo poňaté intenzívnejšie ...(22.8.2017)