Through the Night

Irsko, 2009, 10 min

Lee Cronin

Lee Cronin

Tom Comerford

Člověk někdy neví vedle koho spí..atmosférický hororový kraťas natočený velmi elegantně a s citem pro detail - http://www.youtube.com/watch?v=FtMrijLJfmU(4.4.2013)

Občas máme všetci nočné mory. Niekto ale stelesnené. Tento skvelý kraťas si zaslúži uznanie za pekne šrubovanie napätia a (ne)jednoznačný záver.(19.4.2018)

Irové se nezdají, ale občas dokáží i oni „vypotit“ docela zajímavou podívanou. Asi se teď budu muset více strachovat, vedle koho ležím v posteli, než kdykoliv předtím. Docela zajímavý snímek má slušně stupňující se atmosféru, která nám nabídne i celkem uspokojivé vyvrcholení. Rozhodně jeden z těch lepších krátkometrážních kousků, které jsem v poslední době viděl.(27.12.2017)

Přesně tento typ filmů miluju, i když jsem z nich pak strachy podělaná:) Mladý pár vedle sebe v posteli tráví noc. Vám i tomu týpkovi však za chvíli dojde, že jeho přítelkyně se začíná chovat jaksi divně. Něco tu nehraje. To, co s ní je, nebudou jen obyčejné noční můry... Závěr je "pretty creepy."(17.2.2014)

Pekne budovaná atmosféra so solídnym vyvrcholením, akurát škoda, že nebolo poňaté intenzívnejšie ...(22.8.2017)