Reklama

Reklama

La moglie in vacanza... l'amante in città

  • Itálie La moglie in vacanza... l'amante in città
všechny plakáty

Obsahy(1)

Andrea Damiani posiela svoju manželku Valeriu na lyžiarsku dovolenku, aby mohol stráviť čas so svojou ďalšou milenkou Giuliou. Málokto ale vie, že Valeria sa tajne stretáva s akýmsi grófom Giovannim, s ktorým sa nedávno spoznala. Valeria však nevie, že „gróf“ Giovanni je v skutočnosti iba asistentom istého manažéra, konkrétne Andreu Damianiho. (Martin741)

(více)

Recenze (2)

Martin741 

všechny recenze uživatele

Vyborny film od rezisera Sergia Martina. Ten je v talianskej kinemtografii dlhodobo znamy, ako dobre pise bernhardiner, ide o sexy taliansku blaznivu uvolnenu komediu. Ma to dej - jak je hore napisane, vyborne tempo, takze divak sa nebude nudit a namakane dialogy. Tahaju to hlavne dve herecky Edwige Fenech a Barbara Bouchet, zvysok hercov potom siel mimo mna. ()

Bernhardiner 

všechny recenze uživatele

Od reprezentanta žánru "Commedia sexy all'italiana" jsem čekal něco ještě ostřejšího, ale není nač si stěžovat. Nahota tam sice je (v celkem skromném množství), prim však hrají bláznivé situace - schovávání, lži, záměny pokojů, obskurní postavičky (věčně nalitý ruský houslista s nadstandardní výbavou). Scénář je nejspíš podobný ostatním reprezentantům žánru a sám o sobě není ničím originální, přesto se jedná o velmi dobrou zábavu. Být otrokem, chtěl bych, aby Edwige a Barbara byly mými otrokářkami. To jsou feny se vším všudy! //Zhlédnuto v rámci Challenge Tour: 30 dní se světovou kinematografií vol. 2// 75% ()

Reklama

Reklama