Tutti i colori del buio

• Španělsko Todos los colores de la oscuridad (více)

Jane žije v Londýně s Richardem. V pěti letech byla svědkem vraždy její matky a nedávno při autonehodě přišla o dítě. Teď ji pronásledují noční můry o modrookém muži, který se ji snaží zabít nožem. Její sestra Barbara jí přesvědčí, aby se zúčastnila černé mše, která jí pomůže zahnat a zapomenout na noční můry. Jane souhlasí a mše se zúčastňuje. Po mši se ale Jane necítí lépe. Spíš se zdá, že noční můry, které měla, se stávají realitou. (Chatterer)

Shanen29

Hm,jako pravé giallo se mě to nezdá,jelikož tam chybí hlavní atributy,které film pohánějí,ale dobrý film to je v každém případě.Opravdu velmi dobře zahrané,ikdyž Torso je Torso. ()

baronGrga

Po zhlédnutí Lo Strano vizio della Signora Wardh se zdálo, že koktejl jménem Martino jen tak z ruky nedám a že z toho minimálně bude láska na několik dalších filmů. S přibývajícími minutami Tutti i colori del buio mi ale čím dál tím víc ten pocit prvního opojení hořkl na patře. Stejné herce ještě překousnu, ale stejný hlavní motiv pracující s konfliktem přeludu a reality mi už přišel poněkud ohraný. Kdyby mi někdo řekl, že se jedná vlastně o jakýsi Martinův seriál o příhodách nervově labilní Fenech, jež padne do osidel tu BDSM a ondy zas černé magie, nebylo by těžké uvěřit. Nevidět předtím Signoru Wardh, asi tu teď pěji chvalozpěvy, takhle musím s hvězdami dolů. 65 % ()