Policista Jack Stone byl zatčen za vraždu svého kolegy a přichází do kriminálu, kam poslal mnoho zločinců. Celé vězení ovládá ruský mafián Balam, který má prsty ve vraždě Jackovy manželky a dcery. Jackovou jedinou touhou je dostat se k Balamovi a pomstít se... (TV Prima)

Shitonit

Vězení, akce, neskutečná hromada rvaček. Jednoduchý, plný chyb, absolutně nepřesný údery který se ani nikdo nesnaží zakrýt. Na druhou stranu.. Akce tři prdele, dějová linka jakási je, postavy vychytaný, Dolph srandovní. Závěr? Výborná akční vychytávka na prima večerní lenošení ! ()

johnsnow

nie ej to síce Lindgrenovka ale lundgren tu má slušný priestor, film nie je extra dlhý, ubehne rýchlo a bitky sú fakt dobre kontaktné a krvavé. Najmä záverečných 20 minút je masakrálnych. ()

Nathaniell

Mám tyhle béčkové filmy rád. A udělat "devadesátkový" počin v roce 2015 s Lundgrenem tak, aby to nevypadalo na hovno, minimalizovat klišé a ještě naopak mile překvapit dobrou zápletkou, není něco, co může každý skousnout, Ale nám se ženou se ten film líbil. Dokonce - a to u akčňáků prostě normálně neříkám - by snesl i o půl hodiny / o hodinu delší stopáž. Mé hodnocení je tak o hvězdu víc, než jsem plánoval dát. Ale to proto, že mě mrzí jeho titěrných 53%, která můžou kdekoho odradit. Tudíž dávám plnou palbu. 5* ()

fooggyy7 odpad!

Nechápu jak může někdo natočit takovou chujovinu. Ale když se tak kolem sebe koukám, spoustě z vás se to líbí. Jenom to ukazuje jaký je náš národ primitivní a plný "kulervantů" ()

Petbrick

Neskutečně nudný béčkový film, který jsem se rozhodl sledovat, protože mě baví vězeňské filmy, ale již po půl hodině jsem zjistil, že má volba byl jeden velký omyl. Dolph Lundgren v roli koštěte. ()