poster

Tři bratři (TV film)

Krátkometrážní

Československo, 1985, 20 min

 • 6thSun
  ***

  Pobavila mě postava Postráneckého, která zvesela hulí čtyři krabky denně a nazývá to jako "TĚCH PÁR CIGARET", jakmile ale něco nehraje na rentgenu, okamžitě začne klempírovat a sepisovat poslední pořízení. Dodatečně se zjistí, že s tím rentgenem je to jinak (nechcete mi říkat, že tohle je spoiler, že ne?), což mu ale nezavolají okamžitě s nejhlubším ponížením a omluvou z nemocnice, ale dozví se to náhodou Postráneckýho synové a ještě dotáhnou domů zdravotní sestru, aby tomu táta jako věřil. Ta s nimi BEZ JAKÉKOLI výraznější motivace jde. V tu chvíli jsem se jen začal modlit: "můj ty bože bakalářskej, jen ať to není v rámci tvého největšího klišé jeho budoucí žena." Samozřejmě se tak stalo. Uf.(8.2.2016)

 • raduna01
  ***

  Ovdovělý muž se stará o své tři nezletilé syny. Má však jednu špatnou vlastnost, kouří až šedesát cigaret denně. Když se konečně rozhodne navštívit lékaře, diagnóza je nemilosrdná - rakovina plic. Kontaktuje své sourozence, jestli-by se o ně někdo nepostaral. Nikdo je nechce. Rozhodne se sepsat poslední vůli, když v tom přichází sestřička s dětmi a řekne mu, že přístroj měl poruchu a že neumírá.(6.6.2013)

 • Tommassi3
  **

  "Až budeš ten náhrobek dělat pro mě, dej si záležet !!" - "Nějaká fuška, jo ?!" - "Ale ne !! Umírám !!" ;)(4.6.2014)

 • LadyPupu
  ***

  Postránecký hulí až 80 cigaret denně (kanál jeden :-))), tak jde k doktorovi, tam mu sestra řekne, že se panu doktorovi snímek nezdá a ať přijde znovu a zatím ať jí acylpyrin. Na rakovinu dobrý :-)) pak se snaží udat svoje nebohý děti po příbuznejch, který je kupodivu nechtěj. Jo jo, rodina. To je paráda. Nejlepší je závěr, kdy ten Postránecký v první chvíli vypadá, jak kdyby mu snad bylo líto, že je zdravej. Lepší tři hvězdičky.(8.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace