Anomálie

• Velká Británie The Anomaly

Bývalý voják Ryan Reeve se ocitá v zajetí a probouzí se v nákladním autě, aniž by si pamatoval, jak se tam dostal. Ryan je obviněn z únosu dítěte, proto se snaží poskládat střípky vzpomínek, ale o devět minut a čtyřicet sedm sekund později opět ztrácí vědomí. V beznadějné situaci nemá jinou možnost než zjistit, co se skrývá za jeho výpadky paměti. Anomálie je jedinečný sci-fi thriller, který se zabývá otázkou ovládání myšlenek. (Bontonfilm)

ti88na odpad!

Blbôstka, ktorá je iba stratou času. Po asi deviatich minútach som upadla do hladiny alfa, no so všetkým sebazaprením som sa po chvíle oddychu prebrala a podarilo sa mi túto kravinu dopozerať. Od nesympatických hercov, ktorý hrali akoby ani nemali zaplatené, cez retardované spomalené súboje a monotónnu ušné bubienky drásajúcu hudbu až po úplne debilný dej bez nápadu to bolo celé zle a odporúčam tomuto filmu sa širokým oblúkom vyhnúť. ()

kaylin

Zbytečně zamotané sci-fi, které má sem tam nějakého zajímavého herce v nějaké naprosto nezajímavé roli. Hlavní hrdina není zlý, ale není to jeden z těch, s nimiž si celý film užijete. Po poslední scéně nebudete mít pocit naplnění a bude se vám zdát, že ten film akorát chtěl být chytřejší než vy, ale neměl k tomu dost inteligence. ()

klerik

Sci-fi béčko s nevyužitým potenciálom. Minimálne ako akčná jednohubka to mohlo fungovať. Lenže niekoho napadlo všetky bitky natočiť spomalene a úplne vypustiť nejaké poriadne finále. Tvorcovia celkom dobre dokázali vytvoriť zdanie budúcnosti, ale potom sa zavreli do jedného auta na zelenej lúke a celé sa im to rozsypalo... ()

asirtes

Vyprdnem to tu trochu hore, keď už sa tu všetci tvária tak prevelice kyselô. Somerhalder je síce pomerne úbohý pičus, pre ktorého je vlastne rola úlisne nagelovaného afektovaného gejíka, čo zrovna zo cviku pohotovostne vymlaskol troch, štyroch bezzubých dôchodcov mlaskajúcich blaženosťou polievku s párkom, vskutku ideálna. Clarke, otravný šmudla, ktorý sa pre zmenu 97 minút tvári akoby ho pravidelne vynechávali. Holt, ťažký život, keď sa z omamného ópiového delíria vynáraš raz za pár dní a aj to len na štvrť hoďku. Vravím to tu otvorene, keďže s hlavnou postavou a Hendrixom zdielame podobnú empirickú skúsenosť. Čo mi ale nedá nevyzdvihnúť je sexuálny výkon Alexis Knapp, ktorej po dostatočne krátkom uvážení porota associácie associálov udeluje 3 oskáre, teda plný počet pri kompletnom upotrebení jednotlivých otvorov. Bolo nameraných ťažko uveriteľných 77 hulkotov na jednu meganfox. ()

Aljak odpad!

Ako toto vlastne zhodnotiť? Futuristická akčná pseudo-mysteriózna sci-fi blbosť! Nič iné... Podľa popisu to znelo celkom lákavo, až som mal spočiatku pocit, že či to nebude vykrádačka Mementa. No kiežby bola. Aspoň by sa zabránilo vytvoreniu tohto podivného konceptu genetického vírusu. No a vôbec k tomu nepomohol ani hlavný "hrdina" Noel Clarke, ktorý na mňa pôsobil dosť nesympatickým dojmom. Nuž, jediná dobrá vec na tomto filme bola asi fakt jedine Alexis Knapp. ()

• Ryan (Noel Clarke) opět procitá, tentokrát po té, co si sám nasadil pouta. Vejde do laboratoře, kde ho překvapí a zajmou. Dívá se na mobil, který mu ukazuje zhruba tři minuty, než opět nebude sám sebou. Dalších minimálně patnáct minut se však nepromění. (Geriel)
  • Policisté ve filmu používají automobily britské značky Lotus model Evora. (rainman93)