poster

Antisocial

Horor / Thriller

Kanada, 2013, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dr.horrible
  ***

  Lepšie než Pulse, tam som dal tri v podstate len Veronike Marsovej, Antisocial ma baví celý. Jednak je to napínavé a odohráva sa to v uzavretom priestore, na viac sú tam pekné halucinácie a má to dobrý soundtrack. Ubiehajúcou stopážou, vyplynie na povrch pár nedostatkov; 1. Herci (no dobre, tí prehrávajú od začiatku), 2. Pointa. Tú už použil Cronenberg; ale vcelku som spokojný, nenudil som sa ani sekundu. 65%(9.2.2014)

 • ricci.s
  ***

  Iba priemerný horor, ale pozrieť sa to dá bez problémov a uraziť by snáď nemal. Neznámy vírus, každý likviduje každého, skupina ľudí zatvorená v jednom dome sa snaží prežiť, občas to niekoho chytí, takže ho treba spacifikovať či rovno zlikvidovať, a to je asi tak všetko. Celkom dobré gore a ku koncu našťastie aj dostatok akcie, ináč nič, z čoho by som bol nejaký nadšený.(29.12.2013)

 • Hrabka
  **

  Není toho moc, co by se dalo pochválit. Některý momenty jsou lepší, některý horší. Ten nápad byl na jednu stranu celkem zajímavý, ale na druhou stranu mi to přišlo nedomyšlený, nelogický a mírně ujetý. Jak dějově, tak atmosféricky a zpracováním ten film taky značně pokulhává. Místy jsem se i nudil, už mě asi takový kousky nedokážou udržet v pozornosti tak dobře jako dřív. 2 hvězdy a to jsem ještě dost mírný. 35%(5.2.2014)

 • Morholt
  *

  Nakaženým všemožnými viry a zombíkům už odzvonilo a proto je pro mě pořád záhadou, jak mohou zámořské produkce stále a dokolečka chrlit jeden podobný produkt za druhým rok co rok. V rámci žánru se tak může vyloženě prosadit jen něco, co má buď hodně zajímavé obsazení a zkušeného režiséra, nebo nějaká pecka s neotřelým námětem i zpracováním. Antisocial to první rozhodně nemá. Herci jsou do jedno strašně špatní. Tím druhým disponuje z části. Zpracování je strašné, akce či masky céčkové, ačkoliv atmosféricky se občas zablýsklo na lepší časy a závěr s "léčbou" celkem ušel. Ovšem nápad, nápad ten mě zaujal. SPOILER Že jsou sociální sítě globální zlo víme, ale nepamatuji si, že by je někdo použil jako zdroj nákazy. To se mi líbilo a za to dam 10%(10.2.2014)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Antisocial je snaživým horůrkem s docela zajímavým námětem, který mi však přišel scénáristicky nevyzrálý se spoustou hloupostí a pitomostí v chování postav. Ty jsou samy o sobě načárané tak přímočaře, že divák nemá problém vyčíst jejich chování, což filmu na kreditu taky příliš nepřidá. Mně osobně film připomněl spíše tuhle záležitost, která mi sedla mnohem víc. I přes to si myslím, že Cody Calahan v sobě kousek toho talentu mít bude, takže nebude od věci ho po očku sledovat. 50%(5.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace