Velkej Honza (studentský film)

Krátkometrážní

Česko, 2012, 21 min

Marek Ciccotti

Jan Košč

Jen aby pan režisér neskončil u reklam na šejkry. Havelka výborný, jako vždy.(17.8.2013)

Prosím vás, já vím, že většinou tu studentské filmy odstřeluju jako Nagyová Nečase, zvlášť, když jsou z dílny FAMU. Jenže se není čemu divit, když většinou připomínají matlanici tříletého autisty. No a pak narazím na tohle... Takže kdyby někoho zajímalo, jak si teda věčný frfňal Pepinec představuje studentský film, poslužte si. Nápad, vtip, hrající herci a především zpracování, ze kterého je cítit film a ne odér chlastu s trávou.(14.8.2013)

21 minut jo? Mně to teda uteklo jak voda. Důkaz toho, že je tenhle filmeček proklatě zábavný. Skvěle napsané, zrežírované i zahrané. Samotný fiktivní brand "Velkej Honza" je naprosto dokonalej, o filosofickém filmu "Strom" ani nemluvě :) K tomu spousta milého humoru a po skončení tak trochu hřejivý pocit na srdci.(27.7.2013)

Perfektní komediální kraťas. Nejen že je Velkej Honza umě zrežírovaný, je také ale skvěle vypointovaný a celou dobu ohromně baví. Tohle je moje představa o kvalitním studentském filmu. 8/10(20.9.2013)

• NinadeL

FAMO.(31.7.2013)