Reklama

Reklama

Proč jsem nesnědl svého taťku

  • Francie Pourquoi j'ai pas mangé mon père (více)
Trailer 6

Obsahy(1)

Napínavý příběh Edwarda, staršího syna krále Simianů (pralidí), který se narodil příliš maličký a byl proto zatracen svým kmenem. Vyrostl v izolaci pod ochrannou svého přítele Iana. Neuvěřitelně geniální Edward objeví tajemství ohně, lovu, moderního způsobu bydlení, lásky a dokonce naděje. A protože je od přírody velkorysý, chce se o vše podělit. Zvrátí veškeré zavedené pořádky a dovede svůj druh s drzostí a humorem jemu vlastním vstříc skutečné lidské existenci – kde sníst něčího otce prostě není v pořádku. (Intersonic)

(více)

Videa (16)

Trailer 6

Recenze (29)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Francouzi se pustili do animovaného filmu, kde jsou ještě opice, ale hned od začátku je vidět, že se z nich mají stát lidé. A o tomhle vlastně snímek je. Jaký asi byl přechod z jednoho vývojového stupně na další? Je to rádoby vtipné, je to rádoby emotivní a celkově to nijak neohromí, ale asi ani úplně nezhnusí. Animace celkem ujde. ()

Figu 

všechny recenze uživatele

Pozitivní překvapení! Sice se celkem drsně tahle opičí pohádka rozjíždí, ovšem postupně se vše překlápí v parádní požitek z propracované story o vývoji lidstva a o všem podstatným, bez čeho by jsme zde určitě dnes nebyli.... Myslím si, že je třeba víc takových animovaných "klenotů" v rámci vzdělávání našich potomků! V tom je opravdu výjimečná tahle opičárna! 70% ()

Reklama

blondboss 

všechny recenze uživatele

Priemerná animovaná rozprávka francúzskej produkcie hovoriaca o potomkoch ľudí a o ich kvázi premene z jedného evolučného stupňa na ten ďalší. Nápad celkom fajn, ale dosť sa to podobalo Crooksovcom od amerických kolegov a navyše animácie boli podstatne horšie ako tie najkvalitnejšie animované snímky súčasnej doby, čo je trochu na škodu, lebo je im naozaj ťažko konkurovať, a postavy nie až tak sympatické. 55 % ()

Scraffy 

všechny recenze uživatele

Presne to, čo som čakal. Naprosto milý, zábavný a hlavne animovaný film pre celú rodinu. Neviem ani čím to je, ale skrátka sa mi páčil úplne celý, aký je. Nič by som na ňom nemenil. Dávam mu 4 hviezdičky, ale keď vidím, ako to tu všetci tak zle hodnotíte, tak dám tomu plný počet, pretože také zlé hodnotenie si to naozaj nezaslúži! A poserte sa všetci! Po dlhej dobe animák, ktorý ma nie len zabavil, ale aj bravúrne potešil a neskutočným spôsobom zaujal a jednoducho pri najbližšej príležitosti ho chcem vidieť znova! Krása na kráse! ()

lardko odpad!

všechny recenze uživatele

Už delší dobu jsem neviděl žádný animovaný film , tak jsem si řekl že se na nějaký tedy kouknu. Na tenhle jsem zrovna narazil v TV programě. Podle obrázků , a infa to nevypadalo úplně špatně. Řekl jsem si proč ne , a zkouknul jsem to. A musím říct je je to pěkná blbost ! Animace se mi nelíbila , dabing se mi nelíbil , děj se mi nelíbil. Vlastně si ani nedokážu vzpomenout na jedinou věc co by se mi ve filmu zalíbila. Tak proto nevidim ani jeden důvod proč bych měl tomuhle filmu dát aspoň jednu hvezdičku. Říkám NE ! Režisérům NE! Scénáristům a NE tomuhle idiotskýmu filmu. A předem říkám nepočítejte s nějakým vtipem. Rovnou se připravte na podprůměrný , nudný a trapný animák. ()

Galerie (28)

Zajímavosti (1)

  • Hlavní hrdina Edward je nápadně podobný režisérovi snímku Jamel Debbouze, který postavě dodal také svůj hlas v původním znění. Postava Edwarda zároveň nepoužívá svou pravou ruku, o kterou Debbouze přišel ve svých patnácti letech. (BodG)

Reklama

Reklama