poster

Proč jsem nesnědl svého taťku

 • Francie

  Pourquoi j'ai pas mangé mon père

 • anglický

  Why I Did (Not) Eat My Father

 • Slovensko

  Prečo som nezjedol svojho ocka

 • Velká Británie

  Animal Kingdom: Let's Go Ape

Animovaný / Komedie / Rodinný

Francie / Itálie / Čína / Belgie, 2015, 95 min

Režie:

Jamel Debbouze

Předloha:

Roy Lewis (kniha)

Scénář:

Fred Fougea (původní scénář), Jean-Luc Fromental (původní scénář), Jamel Debbouze

Producenti:

Romain Le Grand
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Scraffy
  *****

  Presne to, čo som čakal. Naprosto milý, zábavný a hlavne animovaný film pre celú rodinu. Neviem ani čím to je, ale skrátka sa mi páčil úplne celý, aký je. Nič by som na ňom nemenil. Dávam mu 4 hviezdičky, ale keď vidím, ako to tu všetci tak zle hodnotíte, tak dám tomu plný počet, pretože také zlé hodnotenie si to naozaj nezaslúži! A poserte sa všetci! Po dlhej dobe animák, ktorý ma nie len zabavil, ale aj bravúrne potešil a neskutočným spôsobom zaujal a jednoducho pri najbližšej príležitosti ho chcem vidieť znova! Krása na kráse!(17.12.2017)

 • moriero
  *****

  Přijde mi, že jsme namlsaní precizně propracovanými disneyovkami a celkově nadprůměrnou zámořskou produkcí. Amíci vypilovali animáky k dokonalosti. O tom žádná. Tady máme ryze evropskou záležitost, která je místy jalová, místy se strašně snaží být cool, místy trochu nemotorná... ale je taky kouzelně sympatická. Alespoň pro mě. Ztvárnění pravěké Afriky a přírodních živlů byla skutečná pastva pro oči. Zkrátka příjemná animáková jednohubka. Je to tak za 4 hvězdy, tu poslední dávám k vylepšení zdejšího skóre.(24.1.2018)

 • lardko
  odpad!

  Už delší dobu jsem neviděl žádný animovaný film , tak jsem si řekl že se na nějaký tedy kouknu. Na tenhle jsem zrovna narazil v TV programě. Podle obrázků , a infa to nevypadalo úplně špatně. Řekl jsem si proč ne , a zkouknul jsem to. A musím říct je je to pěkná blbost ! Animace se mi nelíbila , dabing se mi nelíbil , děj se mi nelíbil. Vlastně si ani nedokážu vzpomenout na jedinou věc co by se mi ve filmu zalíbila. Tak proto nevidim ani jeden důvod proč bych měl tomuhle filmu dát aspoň jednu hvezdičku. Říkám NE ! Režisérům NE! Scénáristům a NE tomuhle idiotskýmu filmu. A předem říkám nepočítejte s nějakým vtipem. Rovnou se připravte na podprůměrný , nudný a trapný animák.(31.7.2016)

 • kaylin
  **

  Francouzi se pustili do animovaného filmu, kde jsou ještě opice, ale hned od začátku je vidět, že se z nich mají stát lidé. A o tomhle vlastně snímek je. Jaký asi byl přechod z jednoho vývojového stupně na další? Je to rádoby vtipné, je to rádoby emotivní a celkově to nijak neohromí, ale asi ani úplně nezhnusí. Animace celkem ujde.(19.11.2015)

 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $14,700,000▐ taký francúzsky Krúdovci, len tak o polovicu slabší, veru je to vo veľa faktoroch až moc podobné so spomínaným animákom, aj keď treba uznať že po ukážke k filmu som čakal o kus väčšiu hrôzu, nakoniec sa dá povedať že to má pár roztomilých scén, či slušnú animáciu so snaživo využitým 3D efektom, na druhú stranu to má trošku čudný rozpačitý príbeh kde sa na silu cpe dramatičnosť a tá tu moc nesedí /videl v kine 3D verziu: 45%/(18.11.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace