Wicked Blood

Ruston Head

Kostýmy:

Jennifer Kamrath
  • Wacoslav1

Není chyba, že to není akční film. Chyba je, že je to mizerný film. Od začátku slabé z předvídatelnými dialogy. Postavy mě nebavili, příběh o ničem, děj o ničem. Jenom další rádoby temný drama jakých jsou tucty a lepších proto nad tímto neztrácet čas. Jinak to žánrové označení akční thriller je fakt hodně mimo.10%(10.7.2014)

• elanista1

Toto nie je akcny film, par vystrelov zo zbrane ho nerobi. Rad by som povedal ze je aspon priemerny, ale ono je to este niekde dole pod priemerom. Nevyzdimalo to zo mna jedinu emociu, negativnu ci pozitivnu, a ani na jednu minutu to vo mne nevyvolalo zaujem. Ako keby som nic nevidel. Take mi je to lahostajne, ze hodnotenie si dovolim zaokruhlit smerom nahor.(5.3.2014)

• slatkac

Přemýšlím, jestli režisér vůbec někdy viděl něco akčního, protože pár výstřelů z pistole a dvě rány pěstí není akční film. Spíš mi to přišlo jako takový psychologický drama o fetu a lásce. Jinak to byl takový pohodový nudný film, který vaření guláše sice zpříjemní, srdíčko pohladí, ale krájení hovězí kližky nepřeruší a jen sledovat nedonutí.(21.5.2014)

Mě se to i docela líbilo. Abigail je fajn, líbila se mi, jako drogová dealerka. Je pravda, že akce je tam pramálo, spíše jen na konci, ale zbytek filmu za to stojí. Jde tam hlavně o rodinné vztahy, o jejich propojení a pochopení. A vlastně Abigail ta hraje jedinou rozumnou roli, plus možná je polda. Není to tak zlé a koukat se na to dá.(9.8.2014)

Nečekala jsem ani akční ani thriller (a chápu, že pokud někdo ano, byl těžce zklamán) a byla jsem celkem spokojená. Na to jak se to bralo vážně a na chytrý kecy o šachových figurkách tam občas nebyly úplně chytrý zápletky (Na co se tam povalovaly ty granáty? To měla být výstavka nebo aby mohli nespokojení zákazníci rovnou Franka vyhodit do vzduchu? A ty žlutý a špatně rozdrcený vitamíny? To si nikdo nevšiml?). Ale čekala jsem hlavně pány herce Seana Beana a Jamese Purefoye a na ně se koukalo dobře. Žánrově bych to zařadila jako ospalé drama, nic víc, nic míň.(16.5.2014)