poster

Assassin

Akční

Velká Británie, 2014, 82 min

Režie:

J.K. Amalou

Scénář:

J.K. Amalou

Kamera:

Haider Zafar

Scénografie:

Felix Coles
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (10)

 • Ramirez85
  **

  To je tak, když máte oblíbeného herce, kterej posledních pár let hraje skoro pořád jen v samých shitech, ale vám to stejně nedá a chcete si z tej jeho filmografie ukousnout co nejvíc zasmrádlých kousků. A to je případ právě tady Dannyho Dyera, borce, co měl na začátku nultých let našlápnuto stát se dalším zajímavým hercem, co jich je v Great Britain neurekom. Njn, ale znáte to, účty se neptaj, tak halt vezmu jakoukoliv roli (a nejlépe tu v nekonečným seriálu /EastEnders/). Assassin je typickej příklad jeho posledních filmů, nudnej, rovnou odsouzenej na DVD nosiče a většinou diváků odmávnutej (viz. místní hodnocení celých pětatřiceti uživatelů). Oh, Danny boy... I still waiting. Aspoň, že toho nájemnýho zabijáka zahrál až tak blbě, že to bylo až zábavný... tím zvráceným způsobem.(1.6.2016)

 • kaylin
  **

  Myslel jsem si, že to bude alespoň v něčem zajímavé, ale tohle je prostě promarněný potenciál. Nájemní vrazi, to je něco, co mě vždycky fascinovalo a fascinovat mě bude. Tohle je ale tak jalové a nudné provedení, že vás to pořádně nemá čím zaujmout. Škoda, ale ono těch dobrých filmů s podobným názvem opravdu moc není.(16.3.2015)

 • Morholt
  ****

  Jamie se živí jako nájemný zabiják, ale po jedné z fušek zjistí, že po něm zaměstnavatel chce, aby navdávkem zabil svojí novou holku. Domluvit se nejde a tak si vrahoun se srdcem musí vybrat. Co si zvolí je asi jasné. Pro mě tak trochu guilty pleasure. Danny Dyer se na nájemného zabijáka s klidným hlasem absolutně nehodí, ale ta role mu nejde takovým způsobem, až je zábavné ho sledovat. Gangsteři se chovají jako pitomci, zabijáci poslaní na zabijáka jsou výstavní jelita a ochrance mafiánského sídla bych nesvěřil na hlídání ani ledničku, ohrožovanou ze zahrady chromým yorkshirákem. Ale dohromady to tvoří kupodivu koukatelný celek, který mě bavil od začátku do konce. Cesty Páně jsou halt nevyzpytatelné. 70%(5.6.2015)

 • bourec
  **

  Snad nejhorší výkon herce v roli zabijáka.Dyer to vůbec nedával,hrál uplně na hovno,navíc jak z něj,tak z těch ostatních udělal rejža a zbytek štábu úplný trotli,a tohle potvrdila zejména ta poslední scéna.40%.(19.12.2015)

 • Membpsky
  odpad!

  "from the makers of GOODFELLAS, RISE OF THE FOOTSOLDIER and CASINO" Koho by to nenalákalo, že?...(11.6.2015)

 • Wolfshade
  **

  Po skončení jsem měl pocit, jako by někde zmizelo 80 minut mého života. Ten film v divákovi nezanechává žádnou stopu, žádné myšlenky ani pocity. Nevím, jak se to podařilo, protože obvykle u špatného filmu cítím rozčarování, nudu... ale zde opravdu nic. Film skončil, já pokrčil rameny a šel spát. Velmi slabé 2*. Je to takový odpad, že ani odpad tomu dát nemůžu...(13.3.2015)

 • Mukade
  ***

  príbeh total klišé.............aktuálne, pri sledovaní toho filmu sa mi vybavil Nemcov so svojou milenkou LOL...........3* je asi veľa, ale no, ok(4.3.2015)

 • AmunRa
  *

  Pořád jsem doufal, že to je nějaký vychytaný plán, který se odhalí až ve finále. Bohužel není, je to skutečně prostoduchý příběh o zamilovaném nájemném vrahovi přecpaný všemi klišé, na které si kdo vzpomene.(17.6.2018)

 • cartyci
  **

  Zabijak čo ide proti vôli zamestnávateľa.(7.6.2015)

 • Lamarr
  **

  Místy trošku utahané, ale něco málo do sebe to má. Ovšem až se mě někdo za týden zeptá, co mě na filmu zaujalo za scénu, už si asi těžko vzpomenu.(20.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace