poster

Musíme odsud vypadnout

 • anglický

  Bad Turn Worse

 • anglický

  We Gotta Get Out of This Place

  (festivalový název)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2013, 92 min

Scénář:

Dutch Southern

Kamera:

Jeff Bierman

Kostýmy:

Autumn Steed
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  **

  Čekal jsem přece jen něco víc, ale mluvit o tomhle filmu jako o noirovém je skutečně nesmysl. Má to kriminální zápletku, ale neo-noir je pro mě něco trochu jiného. Ty postavy nejsou dostatečně zajímavé a silné, jen je zde snaha o to, aby se příběh zamotával. A mně tohle prostě nesedlo. Ani jsem to nechtěl dokoukat.(25.6.2015)

 • Malarkey
  ***

  Absolutní burani z buranova vytváří problémy a teorie, jak z nich vybruslit. Většinou se to moc nedaří a tak se do průseru zamotávají čím dál tím víc. Pár dobrých nápadů tenhle film nicméně měl včetně hodně slušné muziky. Muzika jako jediná mi z něj ale zůstala ještě do dalšího dne. Zbytek se rozplynul jak pára nad hrncem.(3.5.2015)

 • Topco
  ****

  Hutnou atmosférou a nasvietením tmavých scén blízke Coenovcom, scénami násilia zasa Tarantinovi a ústredný milostný trojuholník plný podrazov pripomenie príbehy z pera Jima Thompsona (ktorému film vzdáva poctu dialógom z úvodu „Máme 32 variácií príbehu a zápletku jednu“). Na začiatku subžánru bolo Blood Simple... ale tu sa jedná o vydarený texaský teen-noir.(2.1.2018)

 • slunicko2
  ***

  Celkem koukatelné komorní drama. Přitažlivý 24letý Logan Huffman (B. J., který způsobil potíže) a překvapivě přitažlivý už 48letý Mark Pellegrino (místní mafián Giff) spolu s 22letým Jeremym Allenen Whitem (budoucí student Bobby) tvoří trojici chlapů, díky níž jsem film sledoval s mírným uspokojením.(9.5.2015)

 • sochoking
  *

  Z premúdrelých a chytráckych kecov dvoch hlavných nesympatických idiotov- Giffa a BJa, som išiel akurát z kože vyskočiť! Páčila sa mi kamera a taká ta letná večerná atmosféra, kedy len ľahký vánok povieva, a ktorá mi, ani neviem prečo, pripomínala sladké ničnerobenie a za to udeľujem tú jednu hviezdičku.(2.12.2014)

 • - Původní název filmu byl We Gotta Get out of This Place. (Rob Roy)