poster

Skoro úplně vymyšlený film

Drama

Česko, 2013, 57 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sator
  ***

  Pro mě příjemný jakoby Abstraktní snímek s pocitem...(15.4.2015)

 • mchnk
  ***

  Tereza Kovářová již samotným názvem upozorňuje, že film SKORO domyslela. Ano, vyústění počátečního zmatku je výborné. Zasněná holčina, básnířka a sběratelka vlakových jízdenek, oddávající se volnosti svých pudů, skáče ze scény na scénu a pokaždé s jiným. Chvílemi trochu legračně vážný spisovatel - snažící se nalézt a ukojit své potřeby a jakási, zřejmě pražská, umělecká bohéma. Velmi slušná hudba i herectví. Celková režie spíše průměr, některé mini scénky mi přišly zcela zbytečné - vzhledem k celkové stopáži, a také k tomu, že se v posledních minutách dokonce objevil souvislý děj, který skvěle využil předchozích "obrazů" a jehož odhalení mohl být daleko detailnější. Jako nenápadné upozornění na vlastní budoucí potenciál určitě skvělé, když tedy pominu občasné režisérčiny snahy spěchat někam, na co je ještě čas.(11.4.2015)

 • Le_Chuck
  ****

  Ako pravila Aďa: "film pre snílkov". Aj keď zďaleka nie som cieľovka a Bukowského tvorbu nepoznám, tak mi vôbec nič nebránilo aby som si film užíval. Krásne obrazy a skvelá hudba ako bonus. 75%(18.11.2013)

 • Celsius
  ***

  Svěží vánek do české kinematografie. Jen škoda, že se filmem o básních nenesla žádná hravá, milostná báseň.(17.11.2015)

 • Angelino
  ***

  Spočiatku na mňa príliš poetické a abstraktné, ale nakoniec sa to spojilo a dáva zmysel. Rozmýšľal som, koľko z toho je skutočne z prostredia kde sa baby pohybujú (myslím tým Terezu, Martu a Petru), resp. autobiografické a koľko je inšpirácia Bukowského :). V každom prípade ak toto má byť bakalársky projekt, už teraz sa teším na absolventský aj to, čo príde po ňom. Palec hore!(6.1.2014)