Eminem: Lose Yourself

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
USA, 2002, 5:23 min

Skladba amerického rappera Eminema. Byla vydána v roce 2002 jako součást soundtracku k filmu 8 Mile a poté i ve stejnojmenném albu. (Jocker94)

zdeny99

Eminem a tento styl tedy vůbec nemusím. Pro mě je to jen řev s brutálními texty. Ovšem tohle se povedlo. Ať jak písnička, tak ten klip. Lose Yourself je pro mne jedinou rapovou písničkou, kterou snesu. [1052. hodnocení, 33. komentář, 92%] ()

bohhous22

Ježííííšmarjá!!!Holt tomu nerozumím a hudbě jako spektru zřejmě vůbec ne.Ale nenechám si ujít příležitost ohodnotit tohohle hezouna,který se nazývá umělec. ()

PK Ivanhoe

V mých očích to pozvedlo i Lensena a spol. , song parádní,videoklip stejně tak... Není potřeba víc tu psát, stačí poslouchat ;) ()

OzzyCobain

Jak řekl jeden můj kamarád: "Rap je sračka! Hip Hop to je věc!" A já musím souhlasit, bohužel, mumbleová komunita ničí kdysi dobrý žánr. A tento song je to nejlepší co tento žánr kdy vyprodukoval. A Eminem toho dosáhl aniž by jednou řekl slovo "nigga". ()

NusratFAK

Já sice hop-hipu (nebo jak se to jmenuje) neholduji, však doznati se musím, že tuto skladbu nehorázně miluji. Úvodní intimní klavírní motiv přejde do svůdně drsného a neučesaného kytarového riffu a dá vzniknout jedné z nejdokonalejších skladeb své generace. Kdo tento majstrštyk dosud nezná, tak honem hup na JúŤup a pozorně naslouchat! A vychutnávat! ()