Epizody(12)

Příběh se odehrává na Winfordské akademii, která je oproti ostatním školám zvláštní, protože se zaměřuje na rytířská klání s dřevci. Ústřední postavou je Takahiro Mizuno, který se dříve účastnil v turnajích, ale po zranění se už nemohl dál účastnit. Momentálně pracuje ve stájích, kde se stará o koně a postupně ho několik rytířek přemlouvá, aby se stal jejich Begleiterem (pomocník, který doprovází rytíře při klání) pro nadcházející turnaj. (DaweForeman)

Gogo333

Docela jsem byl překvapen, že bude anime o rytířích a kláních s dřevci. Bohužel hlavní roli tady mají dívky a místo o souboje jde více o to která se ukáže ve spodním prádle nebo bez něj. Příběh je slabý a strašně roztáhlý. Ale pár momentů se tady najde a záverečný dva díly s turnajem byly dobrý. 50% ()

Palisander

Ecchi mi nevadí. Kupodivu aj dievčatá sú takmer normálne, žiadny úplne nereálny charakter tam nie je. Problém je tých asi 5 častí, kde sa dej nijako neposúva, lebo sa venujeme len fanservisu. Mohli ich za ten čas napríklad naučiť používať štít ;-). ()